مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده؛
۴ گروه جهادی در شهرستان نقده شروع به کار خواهند کرد/ مرمت خانه‌های محرومان در اولویت برنامه‌های جهادگران

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده گفت: امسال اردو‌های جهادی در قالب ۴ گروه جهادی در عرصه‌های عمرانی، سلامت، آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم شهرستان نقده برگزار خواهد شد.

به گزارش نسل برهان، عسگر بدلی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده با اشاره به برگزاری اردو جهادی در شهرستان نقده گفت: امسال اردو‌های جهادی در قالب ۴ گروه در عرصه‌های عمرانی، سلامت، آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم شهرستان نقده برگزار خواهد شد.

عسگر بدلی با اشاره به فعالیت جهادگران درعرصه عمرانی تصریح کرد: درعرصه عمرانی که از ۲ مرداد ماه شروع بکار کرده است، بازسازی و مرمت خانه‌های محروم و حاشیه نشین روستا‌های اطراف در اولویت برنامه‌های جهادگران در این زمینه است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده افزود: فعالیت جهادگران در زمینه سلامت از ۱۳ مرداد تا ۲۳ مرداد خواهد بود و نفرات شرکت کننده در این بخش که تماما از دانشکده پرستاری شهرستان نقده می‌باشد در روستای بیگم قلعه فعالیت خواهند کرد.

وی تاکید داشت: حیطه آموزش عمومی سلامت با تاکید بر پیشگیری تلاش دارد تا با ارائه آموزش‌های لازم به مردم به ارتقای فرهنگ سلامت و مقوله اجتماعی شدن سلامت تاکید کند و مردم بیشتر بر سلامت خود توجه نشان دهند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده با اشاره به فعالیت در بخش آموزشی و فرهنگی که خواهران جهادگر بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: سال قبل در این زمینه به بازسازی و مرمت چندین مدرسه در دو روستا پرداخت شده بود، امسال نیز در همان مدارس به برگزاری کلاس‌های علمی و آموزشی و فرهنگی پرداخت خواهد شد.