ناصری در گفتگو با نسل برهان:
۳۲ دانشجوی آذربایجان غربی به طرح ولایت کشوری اعزام شدند

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در سال جاری با اعزام ۳۲ دانشجوی بسیجی به مشهد مقدس جهت شرکت در طرح ولایت کشوری اعزام کرد.

ناصری مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار نسل برهان با اشاره به جزئیات طرح ولایت کشوری که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد گفت: طرح ولایت دانشجویی، دوره‌ای تربیتی آموزشی است که به منظور ارتقاء سطح دانشجویان در حیطه مبانی اندیشه اسلامی، بصیرتی سیاسی و مهارتی تشکیلاتی است.

ناصری تصریح کرد: این اردو در بستر سبک زندگی اسلامی؛ محیطی علمی، با نشاط و کارآمد را جهت ارتقاء کیفیت نقش آفرینی دانشجویان در جامعه فراهم آورده است.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی اظهار داشت: این دوره که توسط حضرت آیت‌الله مصباح یزدی در سال ۱۳۷۵ در مقابله با حملات اندیشه‌ای دشمن به مبانی نظری و فکری اسلام سیاسی و به خصوص ولایت فقیه طرح‌ریزی شده، تاکنون بیش از ۲۰ دوره را با عنوان «طرح ولایت دانشجویی» ویژه اساتید، دانشجویان و طلاب بسیجی سراسر کشور با همکاری سازمان بسیج دانشجویی کشور و معاونت آموزشی موسسه امام خمینی (ره) با موفقیت پشت سر گذاشته است.

۳۲ دانشجوی از آذربایجان غربی جهت شرکت در طرح ولایت کشوری اعزام شدند
وی با تاکیده به مبانی اصلی اردو افزود: در این طرح دانشجویان بسیجی با مبانی اندیشه اسلامی آشنا شده و نسبت به اتفاقات سیاسی روز بصیرت لازم را کسب نموده و با افزایش مهارت‌های تشکیلاتی خود، آماده نقش آفرینی مؤثر در محیط دانشگاه و جامعه می‌شوند.ناصری خاطرنشان کرد: در واقع طرح ولایت شروع حرکتی عالمانه و آگاهانه در تشکل‌های دانشجویی است که تا کنون توانسته به بخش زیادی از اهداف خود دست پیدا کند و می‌توان آن را موفق‌ترین و در عین حال با دوام‌ترین دوره مطالعاتی و فکری تشکل‌های دانشجویی کشور دانست.

وی با اشاره به اعزام دانشجویان استان آذربایجان غربی در ادامه گفت: ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی در سال جاری با اعزام ۳۲ دانشجوی بسیجی به مشهد مقدس جهت شرکت در طرح ولایت کشوری اعزام کرد.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: این اردو تا ۹ شهریورماه در محل اردوگاه‌های امام رضا مشهد مقدس بمدت ۴۰ روز برگزار خواهد شد.