شیرمحمدی در گفتگو با نسل برهان؛
اردوی جهادی دانشگاه ارومیه از ۲۲ مرداد آغاز خواهد شد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: اردوی جهادی در قالب تیم ۵۰ نفره در منطقه حاشیه نشین حاجی پیرلو ارومیه از ۲۰ مرداد تا ۱۳ شهریور برگزار خواهد شد.

به گزارش نسل برهان، علی شیرمحمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه با اشاره به شروع اردوی جهادی این بسیج دانشجویی دانشگاه در تابستان امسال گفت: اردوی امسال در قالب تیم ۵۰ نفره متشکل از تیم، ۲۵ نفره خواهران و ۲۵ نفره برادران در منطقه حاشیه نشین حاجی پیرلو ارومیه از تاریخ ۲۰ مرداد تا ۱۳ شهریور برگزار خواهد شد.

شیرمحمدی در ادامه تصریح کرد: این اردو‌ها در حوزه‌های فنی و عمرانی، سلامت و درمان و کارآفرینی و اشتغال و در عرصه‌های سیاسی و اقتصاد مقاوتی برگزار خواهد شد که از جمله فعالیت‌های این گروه‌ها ساخت خانه‌های محروم خواهد بود.

وی افزود: با توجه به اینکه ترویج سیره شهدا جزو اهداف این اردو‌ها می‌باشد و برای زنده نگه داشتن یاد شهید ابتکاراتی از جمله نصب تصاویر و تمثال شهید هر گروه بر روی لباس‌های افراد پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه فلسفه نخست اردو‌های جهادی، خودسازی دانشجویان است، گفت: دانشجویان در این اردو‌ها باید به خودسازی و تهذیب نفس بپردازند و همه اقشار دانشجو می‌توانند در این اردو‌ها شرکت کنند.

لینک کوتاه مطلب : http://nasleborhan.ir/?p=5236