بمناسبت روز جهانی قدس شریف؛
ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی از جامعه دانشگاهی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود

ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی از مردم علی الخصوص جوامع دانشگاهی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش نسل برهان، در پیام ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن روز قدس آمده است:

روز قدس روزی است که باید به‏‎ ‎‏همه ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطه عمال خبیث‏‎ ‎‏شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است. (امام خمینی ره)

اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی حضرت امام خمینی (ره) به نام “روز جهانی قدس” اقدامی راهبردی در تبدیل مسئله قدس از مسئله محدود ملی در قالب مرزهای کشور مظلوم فلسطین به عنوان مسئله جهان اسلام بوده و تمام نگاه‌های بین‌المللی و به‌ویژه جهان اسلام را به خود جلب کرد و این روز عزیز را محور همبستگی امت واحد اسلامی در توجه و حمایت از قدس شریف قرار داد. به فرموده مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز امت اسلامی است».

مسجد الاقصی پایگاه عروج پیامبر عشق و محبت، سالیان درازی است که در چنبره خون آشامان شیطان صفت گرفتار شده تا از آن محل بتوانند تفرقه را بین امت واحده اسلامی به شکل روز افزون گسترش دهند و صلح و آرامش را از سرزمین های آنان بزدایند و همان سان که شاهد هستیم جنگ و برادر کشی را با حربه اسلام آمریکایی در کشورهای این منطقه از جهان توسعه دهند و ساکنان این مناطق را در لهیب انفجارها و کشتارهای دسته جمعی درگیر مسائلی نمایند تا صهیونیسم جهانی بتواند به اشکال گوناگون منافع دنیا پرستانه خویش را با خونریزی ها و هتک حرمت ها حاصل کند.

روز باشکوه قدس، روز همبستگی و سمبل یگانگی و یکپارچگی ملت مسلمان جهان، تجسم امت واحد اسلامی و تجلی فریاد اعتراض مسلمانان جهان به اشغال قدس شریف است.

در سال‌جاری با توجه به فتنه دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انتقال پایتخت آن رژیم به قدس عزیز، ضرورت همبستگی مسلمانان بیش از گذشته مطرح است.

به لطف پروردگار و ایمان و ایستادگی ملت مقاوم فلسطین، به‌زودی شاهد تحقق شعار ستاد قدس و انتفاضه تحت عنوان «پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت» خواهیم بود.

بر امت واحد اسلامی است که با همبستگی خود و با اتکاء بر رهنمودهای ارزشمند امام راحل (ره) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، نقش مؤثر خود را در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و رهایی‌سازی آن سرزمین از وجود صهیونیست‌ها و اقدامات و جنایات ددمنشانه آن رژیم غاصب ایفاء نمایند.

ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز در لیالی قدر و تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) همراه با آحاد ملت ایران، ضمن حضور در این راهپیمایی بزرگ مسلمانان جهان، همه هموطنان عزیز را به همراهی در این مسیر وحدت‌آفرین دعوت می‌کند.

امید است که با آزادی قدس عزیز و رهایی همه مظلومان و ستمدیدگان از بند اسارت متجاوزان و اشغالگران، شاهد تحقق آرزوی امام راحل و حکمفرمایی صلح و آزادی در جهان باشیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://nasleborhan.ir/?p=5064