بهجت در گفتگو با نسل برهان؛
تاریخ: ۴:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
دولت تکیه اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور واحد ارومیه گفت: دولت تکیه ای اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد و ‌به معاهدات بین المللی به چشم یک کمک و فرصت جانبی نگاه کند

منصور بهجت مسئول بسیج دانشگاه پیام نور واحد ارومیه در گفتگو با خبرنگار سیاسی نسل برهان با اشاره به مذاکرات دولت با کشورهای خارجی گفت: اولا نفس مذاکره و گفتمان اشکالی ندار اما آنچه که مورد نظر است این است که دولت تکیه ای اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد و ‌به معاهدات بین المللی به چشم یک کمک و فرصت جانبی نگاه کند که اگر با بدعهدی های طرف های مقابل روبه رو شد چیزی را از دست نداده باشد.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور واحد ارومیه با بیان اینکه دولت در قضیه FATF  مثل برجام برخورد ننماید گفت: اما در مورد fatf ایران می تواند با اثبات سالم بودن سیستم مالی خود و عدم تامین مالی تروریسم سرمایه گذاران بسیاری را جذب کند که البته با توجه به بدعهدی های مشاهده شده دولت باید جانب احتیاط را حفظ کند.

بهجت افزود: به هر حال آنچه که امروز در مورد اقتصاد نیاز کشور است یک اقتصاد مقاوم و همچنین ارتباط منطقی و واقع بینانه با جهان می باشد.

وی با اشاره به نقش اساسی نمایندگان مجلس شهر ارومیه در به رای گذاشتن FATF خاطر نشان کرد: از نمایندگان شهر ارومیه در مجلس شورای اسلامی انتظار میرود که اولا اشراف کامل به آنچه که در جریان است داشته باشند و با استفاده از دانش جوانان بومی یک نظر کارشناسی در مورد این موضوع داشته باشند.

وی در پایان گفت: نمایندگان می توانند تا زمان رای گیری کارگروه هایی در شهر تشکیل بدهند و یک راه کار اساسی که حاصل دانش این شهر است به مجلس ارائه دهند.

انتهای پیام/