شیرمحمدی در گفتگو با نسل برهان؛
نمایندگان مجلس استقلال کشور را حفظ کنند/قرار داد با اجانب مخالف مبانی و اصول انقلاب اسلامی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست زیرا این قضیه دقیقا مخالف مبانی و اصول اصلی انقلاب اسلامی ما است نمایندگان شهرستان ارومیه استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند.

علی شیرمحمدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه در گفتگو با خبرنگار نسل برهان با اشاره به عدم تعهد داشتن طرف مقابل اروپایی و امریکایی در آینده گفت: اینکه طرف مقابل چقدر به تعهدات خود عمل بکند یا نه در این مسئله زیاد مهم نیست شاید طرف مقابل به تعهدات خود مبنی بر بر طرف کردن تحریم ها هم عمل کند ملاک پذیرش قرارداد ها این مسئله نیست ما شاید موضع گیری حضرت آقا در این زمان قرار ۲۰۳۰ بودیم که فرمودند اصلا همه مفاد این درست و خوب،نفس اینکه برای کشوری مثل جمهوری اسلامی از طرف غربی ها تعیین تکلیف شود و نظام سازی شود اشکال است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: یکی از اصلی ترین شعارها و مبانی غیر قابل تغییر انقلاب اسلامی مسئله استقلال است ما بر اساس مبانی خودمان برای کشور و نظام و تمدن مان نظام سازی می کنیم.

وی تاید داشت: اسلام برای همه موارد حکومتی حرف و مبنا دارد ما اصول و مبنای اسلامی خودمان را رها کنیم و بچسبیم به مبانی غرب که به بن بست رسیده، که چه شود؟ این همان انحراف از اصول انقلاب است نه تنها قرارداد fatf و برجام و اسنادی مثل ۲۰۳۰ به صلاح کشور و انقلاب نیست بلکه هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست زیرا این قضیه دقیقا مخالف مبانی و اصول اصلی انقلاب اسلامی ما است.

علی شیرمحمدی صراحتا در پایان گفت: انتظار ما از نمایندگان شهرستان ارومیه نیز با این گفته مشخص است نه تنها زیر بار این قرارداد بلکه هیچ قرارداد و سندی که از سوی اجانب است نروند و استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند و به دنبال تهیه و حمایت از اسنادی چون سند تحول آموزش و پرورش و… که در داخل کشور تهیه و بر اساس مبنای خودمان طرح ریزی شده با وجود همه اشکالاتی که دارند بهتر از اسناد استعماری اجانب است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://nasleborhan.ir/?p=5037