مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه؛
اروپا و کشورهای غربی در جبهه واحد قرار دارند/ اعتماد به اروپا حماقت محض است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: امضای توافق دیگری به شرایطی مانند برجام با طرفهای غربی و اروپایی حماقت محض است چر که همگی کشور های غربی در یک جبهه حضور دارند و آن جبهه استکبار است.

میلاد یوسف نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاسی نسل برهان با بیان اینکه برجام باید برای همیشه بعنوان یک تجربه تلخ بود گفت:  برجام باید برای همیشه بعنوان یک تجربه تلخ بود ولی عبرت آموز است در دیدگاه مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه تصریح کرد: همچنان که بعضی مسئولین همانند  مردم به این نتیجه رسیدند که طرف آمریکایی غیر قابل اعتماد است، ولی متاسفانه برخی از مسئولان دولتی فکر میکنند که اروپا می تواند جایگزین بدعهدی طرف آمریکایی در برجام شود.

 یوسف نژاد  با اشاره به اینکه تمام کشورهای غربی در یک جبهه حضور دارند خاطر نشان کرد: همگی کشور های غربی در یک جبهه حضور دارند و آن جبهه استکبار است ،همانطور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند که به اروپا هم اعتماد ندارند.

وی افزود: حال با این تجربه ها بنظر می رسد که امضای توافق دیگری به شرایطی مانند برجام با طرفهای غربی حماقت محض است، مگر اینکه به فرموده رهبر انقلاب مسئولان جمهوری اسلامی بتوانند ضمانت های لازم را از طرف های مقابل اخذ نمایند.

میلاد یوسف نژاد با اشاره به مسئله FATAF گفت: مسئله FATAF که اکنون مجلس شورای اسلامی نیز درگیر تصویب یا عدم تصویب آن است یکی از آن توافق ها است که اگر بار دیگر مسئولان و نمایندگان غفلت کنند و بار دیگر بخواهند به طرف های غربی اعتماد کنند ، هم کشور و هم نظام و هم خودشان دچار خسران خواهند شد.

وی در پایان افزود: ما از نمایندگان شهر ارومیه در مجلس شورای اسلامی می خواهیم که اولا مفاد و اصول این توافق را ابتدا با دقت مطالعه فرمایند و سپس در مورد تصویب و یا عدم تصویب آن تصمیم بگیرند و این را در نظر داشته باشند که کشور های اروپایی و آمریکا امتحان خود را در چهل سال گذشته پس داده اند و ثابت کرده اند که با اصل این نظام و اسلام مشکل دارند.

انتهای پیام/