بدنبال خودکشی نافرجام دانشجوی پسر دانشگاه ارومیه؛
چاقوکشی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه/دانشجویان خوابگاهی دیگر امنیت ندارند

بدنبال خودکشی نافرجام پسر دانشگاه ارومیه صبج روز دوشنبه در خوابگاه دانشجویی پسرانه شماره 9 ، دانشجویی بدون دلیل به هم اتاقی خود ضربات چاقو از ناحیه گردن وارد کرد.

به گزارش نسل برهان، بدنبال خودکشی نافرجام پسر دانشگاه ارومیه صبج امروز در خوابگاه دانشجویی پسرانه شماره ۹  ، دانشجویی بدون دلیل به هم اتاقی خود ضربات چاقو از ناحیه گردن وارد کرده است.

گفتنی است که پسر دانشجویی که به دانشجو دیگر آسیب رسانده، داروهای قوی در حیطه اختلال عصبی مصرف میکرده و بنوعی دچار بیماری روانی از قبل بوده و اکنون متواری و تحت تعقیب می باشد.

طبق گزارشات مسئولین دانشگاه ارومیه، حال دانشجوی آسیب دیده خوب  و زخمی که ایجاد شده خوشبختانه سطحی بوده و توسط پزشکان، محل آسیب دیده با ۹ بخیه بهبود یافته است.

یکی از هم اتاقی دانشجوی آسیب دیده در گفتگو با خبرنگار نسل برهان با اشاره به رفتارهای چندگانه غیرنرمال دانشجوی ضارب و متواری گفت: دانشجوی ضارب و متواری از روزی که با ما هم خوابگاهی شده است دارای یک سری رفتارهای غیر نرمال بود و به مراتب متعدد در طول این چند ماه دعوا و جر و بحث های بی مورد با ما داشته است که در همان وهله اول ما به مسئولین خوابگاهی در این مورد هشدارهای لازم را دادیم ولی پیگیری و درمان خاصی بر این عامل آزار دهنده انجام نشد.

دانشجوی مقطع کارشناسی آسیب دیده نیر در گفتگو با خبرنگار نسل برهان با اشاره به جزئیات حادثه صبح امروز گفت: این حادث حوالی ساعت ۹ صبح وقتی من خواب بودم اتفاق افتاد و دانشجوی ضارب بدون هیچ دلیل و مقدمه ای چاقو بزرگ آشپزخانه را به سمت چپ ناحیه گردن فرو کرد و بعد آسیب دیدگی فقط این صحنه را دیدم که این دانشجو ضارب با عجلگی از خوابگاه فرار کرد.

وی افزود: از این لحظه به بعد ما در خوابگاه دانشجویی هیچ امنیتی را احساس نمیکنیم و از مسئولین درخواست دارم  برای جلوگیری از آسیب دانشجویان دیگر چه در سطح خوابگاه دخترانه و پسرانه، از تحصیل این نوع دانشجویان تا زمان بهبود روانی جلوگیری شود.

انتهای پیام/