مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد ارومیه؛
پیروزی قطعی با سپاه حق است/ اظهارات بی مایه پامپئو نشانگر استیصال و درماندگی دولتمردان آمریکایی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد ارومیه گفت: اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا بر علیه ملت ایران نشانگر استیصال و درماندگی دولتمردان آمریکایی در مقابل ایران است.

به گزارش نسل برهان، منصور بهجت مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد ارومیه  در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی نسل برهان با اشاره به سخنان سخیف پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت: سخنان اخیر وزیر امور خارجه آمریکا و اتهامات بی پایه و اساس او به ملت بزرگ و متمدن ایران نشان داد که آنها نه تنها چیزی از تاریخ نمی دانند بلکه نمی توانند از اتفاقات و شکست های پی در پی خود از ملت ایران عبرت بگیرند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد ارومیه  تاکید داشت: این اظهارات بی مایه و توهین آمیز نشانگر استیصال و درماندگی دولتمردان آمریکایی در مقابل ایران است.

وی افزود: آمریکا قصد دارد با کار های عوام فریبانه اذهان عمومی را از نقض قوانین بین المللی که انجام داده است منحرف کند.

بهجت با بیان اینکه حرف و عمل آمریکا هیچ وقت یکی نبوده تصریح کرد: مقامات آمریکایی نشان دادند که نه اطلاعات کافی دارند، نه بینش لازم و نه توانایی تحلیل را دارند ، دولت آمریکا که علی رغم مخالفت دیگر کشور ها ناقض برجام به عنوان یک تعهد بین المللی است و بر هیچ عهد و پیمانی پایبند نیست، اکنون با ادعا های مداخله گرانه تظاهر به حمایت از ملت ها می کند.

این فعال دانشجویی در پایان گفت: این اتفاق نیز برگی به رسوایی های این دولت بدعهد دروغ گوی جنایتکار و خبیث افزود و جهانیان در آینده خواهند دید که پیروزی قطعی با سپاه حق است، و ملت ایران همه جانبه پای حمایت از کشورشان ایستاده اند و دوباره مشت محکمی بر دهان استکبار خواهند زد.

انتهای پیام/