ضمن انزجار از سیاست‌های آمریکا؛
تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
دانشجویان و اساتید ارومیه در اعتراض به خروج آمریکا از برجام تجمع کردند+ عکس

جمعی از دانشجویان دانشگاه ارومیه امروز در اعتراض به خروج آمریکا از برجام تجمع اعتراض آمیزی برگزار کردند.

به گزارش نسل برهان، پیش از ظهر امروز در محکومیت رویکردهای ضد ایرانی و خصمانه آمریکا و خروج آمریکا از برجام، جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه ارومیه تجمع کردند.

با شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” به پیما شکنی آمریکا پاسخ دادند و خواستار پاسخ انقلابی مسئولان در مقابل این بدعهدی آمریکا شدند.

دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعار « مرگ ‌بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از سیاست‌های خصمانه آمریکا و متحدانش اعلام کردند.

در این تجمع اساتید و دانشجویان  با سر دادن شعارهایی همچون الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، قیام کربلا مسیر ملت ماست حکومت یزیدی حکومت آمریکاست، ما پیرو حسینیم ذلت نمی‌پذیریم، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، حامی مظلومان است ایران با شرافت، سپاه و ملت ما معنی اقتدار است تروریسم وهابی عامل استکبار است، نه سازش نه تسلیم مبارزه با آمریکا، مواضع ضدایرانی ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم کردند.

در ابتدای مراسم مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه با قرائت بیانیه ای تمام اقدامات ترامپ و آمریکا بر علیه ملت ایران را محکوم نمود و از تمامی دولت مردان خواستار تبعیت تمام از ولایت فقیه را خواستار شد.

در ادامه مراسم جوادی مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان غربی گفت: همانطور که جناب آقای رئیس جمهور مشتاق درس دادن برجام در مدارس کشور بودند، همه ما دانشگاهیان از ایشان درخواست میکنیم هرچه سریعتر به این اقدام خیر سرعت ببخشند و درس بزرگ برجام در مدارس و دانشگاه های کل کشور تدریس شود.

در پایان این مراسم نیز پرچم آمریکا به آتش کشیده شد.

 

 

انتهای پیام/