گزارش؛
برنج پاکستانی باعث اعتراض دانشجویان دانشگاه ارومیه شد/ قيمت دلار بالا رفت؛ كيفيت غذای دانشجویان پائين!

سرپرست اداره امور تغذیه دانشگاه ارومیه گفت: متاسفانه ما در سال جدید بخاطر افزایش قیمت دلار و یا دلایل اقتصادی دیگر با کمبود برنج هندی مواجه و ناچار شدیم به مدت چند روز برنج پاکستانی بخريم.

به گزارش نسل برهان به نقل از خبرگزاری دانشجو، دانشجویان دانشگاه ارومیه به علت کیفیت پایین غذاهای سلف مرکزی سال جدید خود را با اعتراض شروع کردند.

طی چند روز گذشته انتشار مطالبی مبنی بر پایین بودن كيفيت برنج سلف رستوران مرکزی دانشگاه ارومیه باعث شد موجی از اعتراضات از سوی دانشجویان این دانشگاه در فضای مجازی به راه بيفتد.

رامین رزمی، سرپرست اداره امور تغذیه دانشگاه ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در واکنش به موج اعتراضی دانشجویان اين دانشگاه به کیفیت پایین غذای سلف مرکزی، گفت: ما از حال دانشجویان غافل نبوده‌ایم و به صورت مرتب با آنان در ارتباط هستیم و هیچگاه منتظر نمی مانیم تا چنین فضایی ایجاد شود.

رامین رزمی در ادامه سخنان خود با اشاره به دلیل اصلی بی کیفیت بودن برنج سلف مرکزی افزود: متاسفانه ما در سال جدید بخاطر افزایش قیمت دلار و دلایل اقتصادی دیگر با کمبود برنج هندی مواجه و ناچار شدیم به مدت چند روز برنج پاکستانی خریداری کنیم.

سرپرست اداره امور تغذیه دانشگاه ارومیه تصریح کرد: سرآشپزهای ما نیز متاسفانه نتوانستند از برنج پاکستانی بهره کامل را ببرند و این دسته اتفاقات باعث نارضایتی خود بنده و پیمانکاران و دانشجویان شد.

سرپرست اداره امور تغذیه دانشگاه ارومیه با اشاره به وضعیت نهایی این اتفاق گفت: خوشبختانه با خریداری برنج هندی از امروز در تمام سلف های غذاخوری دانشگاه هیچ مشکلی نخواهیم داشت و تمام مکاتبات صورت گرفته در راستای حل کردن مطالبات دانشجویان گرانقدر صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/