گزارش؛
بازدید سرزده مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی  و رئیس شورای شهر ارومیه از اردوی جهادی+عکس

صبح امروز رئیس شورای شهر ارومیه به همراه مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در بیستمین روز اردوهای جهادی شهرستان نقده در منطقه حاضر و از بخش های مختلف بازدید کردند.

به گزارش نسل برهان، صبح امروز رئیس شورای شهر ارومیه به همراه مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در بیستمین روز اردوهای جهادی شهرستان نقده در منطقه حاضر و از بخش های مختلف بازدید کردند.

این دو مسئول بلندپایه استانی از دانشجویان جهادگر به خاطر حضور فعال ، پویا و دلسوزانه در مناطق محروم تقدیرنمودند و از فعالیت های بهداشتی،فرهنگی،عمرانی دانشجویان و همچنین مشکلات اهالی روستاها از نزدیک آشنا شدند.

رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: :اردوهای جهادی تمرینی برای خودسازی ما و بویژه دانشجویان است و یادمان باشد این حرکت های جهادی مختض زمان خاصی نیست و باید در طول سال تدوام داشته باشد.

عباس زاده افزود: کار شما دانشجویان به دلیل اینکه با اخلاص همراه است، ارزش بالایی دارد،

در ادامه رسول اصغرزاده رئیس شورای شهر ارومیه در حاشیه بازدید از مناطق تحت وشش اردوهای جهادی گفت: خدمت به قشر نیازمند و رفع مشکلات بندگان خدا در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، درمانی و آموزشی، نزد خداوند متعال بسیار ارزشمند است و پاداشی ماندگار دارد.

وی تصریح کرد: این اقدام سرمشق و سرلوحه زندگی مردان بی ادعا و بی منت است که از مولای خویش آموخته اند و حتی بسیاری از مسوولین شهرستان از حضور آنان بی اطلاع هستند لذا گروه های جهادی نماینده رهبری در روستا هستند و کار های بزرگی انجام می دهند.

انتهای پیام/