به میزبانی وزارت بهداشت؛
یازدهمین جشنواره «رسانه و نشریات دانشجویی» برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با بیان اینکه یازدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی را با همکاری دیگر دستگاه‌های دانشگاهی برگزار می‌کند، گفت: فراخوان یازدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان فروردین ماه اعلام می‌شود.

به گزارش نسل برهان به نقل از مفدا امیر لله‌گانی، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: این جشنواره که یازدهمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی است با تغییراتی نسبت به سال گذشته آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در یازدهمین دوره این رویداد بزرگ فرهنگی تلاش می‌کنیم تا بتوانیم جشنواره را در سطح بالا، با کیفیت و قابل قبول برگزار کنیم، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این دوره جشنواره بتواند به ارتقاء کیفیت نشریات دانشجویی کمک کند.
لله‌گانی ادامه داد: فعالیت در عرصه نشریات یکی از موثرترین راه‌های رشد و تعالی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان است و همه باید کمک کنیم تا فضای بهتری برای فعالیت نشریات دانشجویی ایجاد شود.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره کل در حوزه نشریات در سال ۹۷ را تمرکز بر آموزش فعالان نشریات دانشجویی عنوان کرد و افزود: در سال ۹۷ مهم‌ترین برنامه ما ایجاد زمینه‌های لازم برای آموزش فعالان نشریات است که در نهایت منجر به ارتقاء کیفی نشریات دانشجویی خواهد شد.
لله‌گانی همچنین از واگذاری بخشی از فعالیت‌ها به خود دانشجویان به عنوان یکی دیگر از سیاست‌های این اداره کل در سال جاری اشاره کرد و افزود: فعالان نشریات دانشجویی یکی از بازوهای مهم مشورتی و اجرایی در فعالیت‌های آتی خواهند بود که در ذیل خانه نشریات می توانند نقش مهمی در برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی و همچنین برگزاری آموزش‌های فعالان این حوزه در سطح کشور ایفا نمایند.

وزارت بهداشت دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی موسوم به تیتر ۱۰ را در سال گذشته برگزار کرد که با استقبال بسیار زیاد دانشجویان رسانه‌ای دانشگاه‌های کل کشور مواجه شد.