مسئول بسیج دانشجویی اذربایجان غربی؛
معلمین بسیجی رسالت سنگین بر دوش خود دارند

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مسئولیت سنگینی است که فرد با انتخاب شغل معلمی، بر دوشش نهاده می شود؛ معلم هدایت می کند اما گمراه نمی کند، و به همین دلیل است که این قشر در بیداری جامعه رسالت سنگینی دارد.

به گزارش نسل برهان، رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی اذربایجان غربی صبح امروز در مراسم افتتاحیه دوره خط امام دانشگاه فرهنگیان گفت: منظور از خط امام، همان خط پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین است که در این حوزه، نگاه ما به مبانی نظام اسلامی و مفاهیم و برداشت هایی است که امام راحل از قرآن، سنت و مفاهیم مکتبی و شیعی و سنی در این مسیر بدست آورد.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین معلم های فرهیخته در کشور گفت: معلمین بسیجی مجموعه ای متشکل از افرادی فرهیخته، متخصص و متعهد هستند که از تجربه کافی در آموزش و پرورش برخوردارند طبیعی است که از این جمع فرهیخته و توانمند انتظارات زیادی وجود داشته باشد لذا ضرورت دارد تا «رسالت، نقش و کارکرد» معلمین بسیجی با دقت مورد توجه قرار بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی اذربایجان غربی تصریح کرد: مسئولیت سنگینی است که فرد با انتخاب شغل معلمی، بر دوشش نهاده می شود؛ معلم هدایت می کند اما گمراه نمی کند، و به همین دلیل است که این قشر در بیداری جامعه رسالت سنگینی دارد.

وی در پایان با اشاره به خواندن وصیت نامه سیاسی اما(ره) تاکید داشتند و به تمام دانشجویان شرکت کننده در این دوره چند روزه توصیه بازخوانی وصیت نامه امام را نمودند.

انتهای پیام /