گزارش؛
تجمع دانشجویان کارشناسی ارشد در ایستگاه سوم

تجمع دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه درباره تصویب شهریه از جانب هیئت امنای دانشگاه ارومیه به روز سوم خود رسید.

به گزارش گروه صنفی و آموزشی نسل برهان، تجمع دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه درباره تصویب شهریه از جانب هیئت امنای دانشگاه ارومیه به روز سوم خود رسید.

صبح امروز دانشجویان روزانه کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه برای بار سوم در جلو درب ریاست دانشگاه ارومیه تجمع نمودند که در این تجمع معاون امور مالی دانشگاه ارومیه با گوش فرا دادن به مشکلات دانشجویان تمام صحبت های دانشجویان معترض را شنیده و به سوالات دانشجویان بطور کامل پاسخ دادند.

طبق اخبار واصله مدیریت دانشگاه ضمن دعوت دانشجویان به آرامش از آنها درخواست کرده است که تا هنگام اصلاح و هماهنگ سازی شهریه در هیئت تامنا در حال حاضر برای امکان پذیر بودن انتخاب واحد این عزیزان حداقل ۱۰ درصد شهریه مصوب را پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است کمیته منتخبی از سوی هیئت رئیسه تشکیل گردیده تا موارد مشمول تخفیف شهریه را بصورت موردی با عنایت درخواست دانشجویان بررسی نمایند.

قابل توجه دانشجویان دانشگاه ارومیه که شهریه های مورد اعتراض دانشجویان مصوب هیئت امنا می باشد که توسط وزارت علوم ابلاغ شده است و دانشگاه ارومیه سعی در این دارد تا رویه اصلاح در این مصوب را  طی کند.

 

انتهای پیام/