ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور؛
ژست های برخی مسئولین باعث بی اعتمادی مردم نسبت به نظام شده است

ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: ژست هایی که برخی مسئولین می گیرند مانند حضورشان در شرکت ها و خودرو های خودشان باعث می شود مردم نسبت به مسئولین بی اعتماد یا کم اعتماد شوند.

به گزارش نسل برهان، حجت‌الاسلام محمدیان در اختتامیه شانزدهمین اردوی جهاد اکبر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل که در مشهد به مدت یک هفته برگزار شد گفت: پیام امام، پیام انبیا بود و تمام حرفش حاکمیت اسلام بود ، قبل از انقلاب در دنیا کسی ایران را به جز نفت به چیز دیگری نمی شناخت.

وی افزود: مجموعه ی شما را می دانم که می تواند تاثیر گذار باشد، مجموعه ی شما یک مجموعه ی فاخر است ، این روحیه ی شهادت طلبی بود که باعث شد ما ذره ای از خاک خود را ندهیم.

حجت‌الاسلام محمدیان تاکید داشت: دشمن یعنی آمریکا، اسرائیل، دنباله های آنها در منطقه، اروپایی هایب که با آمریکا همکاری داشتند

وی تصریح کرد: ما در برجام دچار اشتباهاتی شده ایم اما به این معنا نیست که برجام های دیگر را هم می توانیم بپذیریم لذا مطمئن باشید آنها نمی توانند مسئله ی موشکی و نفوذ ما در منطقه را جلویش را بگیرند.

ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در ادامه بیان کرد: : یکی از مواردی که حضرت آقا چندین سال است‌ روی آن تاکید می کند اما مسئولین به آن توجه نمی کنند، همین زخم های اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم است ، اقتصاد کشور توسط این بانک ها بیمار شده و انقدر قدرتمند شدند که دست کسی به آنها نمی رسد.

وی در مورد آسیب های اجتماعی گفت: آسیب های اجتماعی که از دیگر زخم هایی که حضرت آقا به آن تاکید می کند و طرح و تذکر می دهند اما کمتر مسئولی آن را مورد توجه قرار می دهد.

محمدیان با اشاره به اختلاف طبقاتی خاطر نشان کرد: مسابقه ی قدرت و ثروت زخم دیگری است، زخم دیگر شفافیت درآمد مسئولیت است که این مسئله مطرح شده اما به هیچ جا نمی رسد، ژست هایی که برخی مسئولین می گیرند مانند حضورشان در شرکت ها و خودرو های خودشان باعث می شود مردم نسبت به مسئولین بی اعتماد یا کم اعتماد شوند.

ایشان در پایان افزود: حضرت آقا می گویند: مسئله ی فرهنگی آنقدر مهم و خطرناک است که من بعضی شبها برای این مسئله خوابم نمی برد.ما بعد از شناخت زخم ها باید اعتقاد راسخ داشته باشیم که قابل علاج است، انقلاب از گردنه های سخت تر از اینها غرور کرده که ان شاالله از اینها هم عبور خواهیم کرد.