مدیر فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی خبر داد؛
مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی و هنری “ققنوس” تا اردیبهشت ماه تمدید شد

مدیر فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی از تمدید جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس خبرداد و گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان و درخواست دانشجویان علاقه مند برای شرکت درسومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس، مهلت ارسال آثار تا 10 اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش گروه فرهنگی نسل برهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی،  مهدیخواجه درزم،  مدیر فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی از تمدید جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس خبرداد و گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان و درخواست دانشجویان علاقه مند برای شرکت درسومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس، مهلت ارسال آثار تا ۱۰ اردیبهشت ماه تمدید شد .

وی در ادامه افزود: جشنواره فوق در ۱۵ رشته برگزار می شود که جهت اطلاعات کامل محور ها و موضوعات  دوستان میتوانند به پوستر جشنواره رجوع کنند.

مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان با تاکید بر اینکه محور برگزاری جشنواره فرهنگی هنری ققنوس دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص اشاعه فعالیت های فرهنگی و هنری در دانشگاه است، اظهار کرد: این جشنواره در محور هنرهای تجسمی (پوستر، عکس و کاریکاتور) با موضوعات سبک زندگی بومی و محلی منطبق بر احکام دینی، رسم ها و آئین های برگرفته از اندیشه اسلامی، اشرافی گری و مصرف گرایی، رابطه دانشگاه و بازار کار و کالای ایرانی بخریم، برگزار می شود.

مهدی خواجه درزم  در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان می توانند آثار خود را تا دهم اردیبهشت ماه سال ۹۷ به دبیرخانه جشنواره واقع در ارومیه، عسگرخان، خیابان شهید مفتح جنب دبیرستان دخترانه الزهرا مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی استان ارسال کرده و یا به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان خود به صورت حضوری تحویل دهند که نشانی و شماره های تماس جهت اطلاعات بیشتر در پوستر آمده است . امیدواریم از این فرصت‌ها به عنوان یک غنیمت مهم استفاده شود تا بتوانیم فرصتی برای استعدادیابی دانشجویان داشته باشیم.

انتهای پیام/