مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی؛
۳ دستگاه کانکس به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد

مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم میهنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، تا دو روز آینده تحویل داده خواهد شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم.

به گزارش نسل برهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی از آذربایجان غربی، مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی با اشاره به ارسال کانکس به مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: با توجه به نیاز مبرم مردم در این فصول سرد زمستان به کانکس و سرپناه موقت،  بسیج دانشجویی با همکاری دانشگاه فنی قاضی طباطبایی که تخصص دانشجویان رشته صنایع میباشد در مدت یک ماه توانستند ۳ دستگاه کانکس برای اسکان هم وطنان عزیزمان در کرمانشاه مهیا کنند.

رحیم عباس زاده با اشاره به تحویل کانکس های به مناطق زلزله زده افزود: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم میهنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، تا دو روز آینده تحویل داده خواهد شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم.

وی تصریح کرد: از ۳ دستگاه ارسالی به مناطق زلزله زده کرمانشاه دو دستگاه جهت اسکان و یک دستگاه جهت سرویس بهداشتی تعبیه شده است.

شایان ذکر است بعد از ارسال کانکسها به مناطق زلزله زده کرمانشاه مسئول بسیج دانشجویی به همراه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی و رئیس دانشگاه از باشگاه بدنسازی دانشگاه قاضی طباطبایی که به تازگی تاسیس شده است بازدید بعمل آمد.

 

انتهای پیام/