دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه؛
مردم اقتصاد مقاومتی را مطالبه نمایند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه گفت: بهترین کاری که مردم می توانند انجام بدهند مطالبه تحقق اقتصاد مقاومتی است ، تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور تکیه به درون است این باید در راس سیاست های مسئولین دولتی قرار بگیرد.

محمدرضا بهگام در گفت و گو با گروه سیاسی نسل برهان درباره اتفاقات اخیر و اعتراضات مردم به وضعیت اقتصادی و معیشتی گفت: دقیقا ۸ سال پیش فتنه ای مردم را به صحنه اعتراضات کشاند در سال ۸۸ جیره خواران غرب و تکمیل کنندگان پازل دشمن با مطرح کردن تقلب مردم را به خیابان ها کشاندند نقشه شان نقشه برآب شد نا امید نشدند پروژه دیگری شروع کردند.

وی افزود: امروز می خواهند با مشکلات اقتصادی مردم را به صحنه بکشانند اگر دیروز عوامل درونی شان دم از تقلب می زدند امروز عوامل ان ها درون نظام تا می توانند باید مشکلات اقتصادی ایجاد کنند تا مردم معترض به صحنه بیایند سپس به ان ها جهت بدهند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه به دسیسه های اغتشاش گران در این زمینه گفت: مهم ترین استراتژی آن ها برای تداوم اعتراضات کشته سازی است، عوامل خود را به درون تظاهرات می فرستند و تعدادی را می کشند بعد می گویند نیروهای امنیتی به تظاهرکنندگان حمله کردند که این عامل باعص می شود هم تجمع گسترش پیدا می کند هم ادامه دار می شود.

این فعال سیاسی با اشاره به دعوت مردم به بصیرت خاطر نشان کرد: مردم باید هوشیار باشند مردم برای اعتراض به مشکلات اقتصادی اعتراض به حقی را می خواهند انجام دهند ولی عده ای اقدام به آتش زدن مساجد و حسینیه ها می کنند و شعار علیه نظام و اسلام می دهند این در حالی است که مردم از مسئول بی کفایت گله می کنند و نفوذی ها از انقلاب.

محمدرضا بهگام در ادامه بیان کرد: مردم باید هوشیار باشند تا می توانند از تجمع طولانی مدت بپرهیزند فردا دشمن آماده است چند نفر را بکشد  و بدنبال آن دشمن شکست خورده داعش به دنبال مکانی برای بمب گذاری است نباید بهانه دست دشمنان داد.

 دبیر جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: بهترین کاری که مردم می توانند انجام بدهند مطالبه تحقق اقتصاد مقاومتی است متاسفانه دولت فقط شعار اقتصاد مقاومتی می دهد ولی رفتار مخالف با ان اتخاذ می کند تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور تکیه به درون است این باید در راس سیاست های مسئولین دولتی قرار بگیرد.

انتهای پیام/