دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان؛
۹ دی نشان داد ملت ایران فرهنگ عاشورایی دارند

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان گفت: این حماسه  نشان دهنده عظمت و بزرگی فرهنگ عاشورا بود. این فرهنگ حسینی بار دیگر به یاری مردم ایران آماده و فتنه بزرگی که دشمنان خارجی و منافقین داخلی برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی کشیده بودند را از بین برد.

سجاد ترابی در گفت و گو با نسل برهان با اشاره به حماسه ۹ دی اظهار داشت: این حماسه  نشان دهنده عظمت و بزرگی فرهنگ عاشورا بود. این فرهنگ حسینی بار دیگر به یاری مردم ایران آماده و فتنه بزرگی که دشمنان خارجی و منافقین داخلی برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی کشیده بودند را از بین برد. بزرگترین دستاورد حماسه ۹ دی این بود که غبار از رخ جامعه کنار زد و حق و باطل آشکار شد و فتنه گران که نقاب انقلابی بر چهره داشتند را رسوا کرد.

وی تصریح کرد: مهمترین عوامل شکل دهنده حماسه های مردمی نه دی و ۲۲ بهمن و روز قدس و شرکت حداکثری در انتخابات ها و همیشه در صحنه بودن ملت بزرگ ایران روحیه ولایت مداری و ظلم ستیزی و وفاداری است. با توجه به هجمه ها و تبلیغات منفی منافقین که  توسط شبکه های مجازی و ماهواره ایی صورت می گرفت بعد از گذشت تقریبا ۴۰ سال از انقلاب باز مردم همیشه در صحنه هستند و پشتیبان نظام،هر کسی در مقابل این سیل عظیم جمعیت ولایتمدار قرار بگیرد بازنده واقعی است.

وی خاطرنشان کرد:بصیرت فقط با شناخت و معرفت به دست میاید و در طول ان چند ماهی که کشور را فتنه گران به اشوب کشیدند و شعارشان از تقلب در انتخابات به” انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است” تغییر پیدا کرد.مردم آنان را شناختند و سیلی محکمی زدند که هنوزم که هنوز هست بعد از ۸ سال فراموششان نشده است.

وی درپاسخ به این سوال که آیا می توان این جنبش همه جانبه را به عنوان وفاداری مردم به انقلاب ورهبری دانست افزود: بله مطمئنن این گونه است، این سیل عظیم جمعیت را فقط روحیه ولایت مداری و وفاداری و تجدید بیعت با رهبری به خیابان ها می آورد و عقل سلیم هم آن را می گوید مگر میشود جمعیت چند  میلیونی را با ساندیس به میدان اورد؟ اگر میشد دشمنان ما زودتر این کار را انجام میدادند.

دبیرسابق جامعه اسلامی دانشجویان درادامه سخنان خود بیان داشت: برای شکل گیری حماسه ایی عظیم مثل حماسه نه دی شناخت و بصیرت لازم بود و چون فضای جامعه غبارآلود باید زمان میگذشت تا چهره واقعی فتنه گران حتی برای مردم عادی و قشر خاکستری مردم هم اشکار شود و الان هم کمی از این غبار در هوا جامعه ما مانده هست و مقام معظم رهبری هم به این نکته اشاره کرده اند که هر چه قدر از آن زمان فاصله بگیریم بیشتر نقاط تاریک و اتفاقات رخ داده اشکار تر خواهد شد. دشمنان هیچگاه از دشمنی دست نخواهند برداشت و همیشه در برنامه ریزی فتنه و حمله جدیدی هستند. آن زمان که شیطان از دشمنی با انسان دست بکشد آنان هم از دشمنی با ملت ایران دست خواهند کشید چرا که ذاتشان پلید و شیطانی است.

وی درپاسخ به این پرسش که چرا سران فتنه ای  که تا دیروز خود را ازیاران امام و وفاداران انقلاب می دانستتد به یکباره تغییر رویه داده ودرصددبراندازی نظام برآمدند و اینکه  ین حوادث ازلحاظ بین المللی چه تاثیری بروجهه انقلاب ونظام داشت افزود: داستان یاران دیروز و دشمنان امروز داستان تازه ایی نیست و از صدر اسلام بوده است شمشیری را که پیامبر عظیم شان اسلام به آن سیف السلام داده بود روزی جلوی امام علی ع می ایستد و این حاکی از سستی ایمان آنان دارد. ضربه ایی که این فتنه گران به نظام زدند  در سطح ملی و در سطح بین المللی قابل تفکیک و بحث هست. این وطن فروشان و فتنه گران درحدی نیستند که بتوانند تاثیری در وجه انقلاب بگذارنند و بحث ما در سطح بین المللی این است که دولت ها دیدند که نظام اسلامی پشتوانه ایی مستحکم دارد به نام ملت ایران و به اسانی قابل تکان نیست.

وی در پایان در مورد نقش مردم آذربایجان در این حماسه عظیم  افزود: مردم اذربایجان هم مثل تمامی ملت ما همیشه در صحنه هستند و پشتیبان نظام و عاشق رهبری ولی نقطه متمایز کننده انان این هست که مردم ما هنوز ان دوران ۸ سال دفاع مقدس را تمام نکرده اند و هنوز در خیابان ها این شهر ها فرزندان خمینی نه فرزندان امام خامنه ایی تشییع میشونند.ملت اذربایجان در مقابل جنگ سخت گروهک های پژاک و دموکرات و…ایستاده اند در مقابل جنگ نرم فرهنگی و اقتصادی دشمنان خارجی هم ایستاده گی میکنند.فتنه سال ۸۸ یک امتحان به نسبت اسانی بود که اذربایجان عزیز از ان نیز سربلند بیرون آمد.

انتهای پیام/