مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه؛
بصیرت نقطه مقابل نفوذ است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: برای مقابله با جریانات فتنه مهم ترین شرط، داشتن بصیرت و قدرت تشخیص حق از باطل است، که ملت هوشیار ایران در عرصه های مختلف همچون حماسه 9دی، بصیرت و آگاهی همه جانبه خود را نشان دادند و رسالت خود را به خوبی ایفا کردند در واقع بصیرت نقطه مقابل نفوذ می باشد.

میلاد یوسف نژاد در گفت و گو با نسل برهان با اشاره به حماسه ۹ دی اظهار داشت:  در این روز حضور مردم در صحنه خودجوش نبود، بلکه خداجوش بود، چرا که این حرکت مردمی را نمیتوان با وعده پول به وجود آورد.

وی افزود: حماسه مردم در ۹دی، سیلی محکمی به فتنه گران و اربابان آنها بود و در ۲۲بهمن نیز مردم حرکت خود را تکمیل کردند و وفاداری خود را به نظام اسلامی و مقام معظم رهبری نشان دادند.

یوسف نژاد تصریح کرد: در روزهای فتنه۸۸ پس از آنکه دشمن امید پیدا کرده بود و در داخل هم عده ای مغرور شده بودند، ۹دی ثابت کرد که آتشی است که فتنه را می سوزاند.

وی با اشاره به نقش مردم در خاموش کردن شعاه های فتنه خاطر نشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند، ۹دی تجلی قدرت خدا بود؛ باید بگوییم که مردم هم تجلی قدرت خدا بودند، و این مردم هستند که نظام را از خطرات مصون مینماید.

یوسف نژاد ضمن یادآوری حوادث رخ داده در ۸۸ گفت: در انتخابات۸۸ به جمهوریت نظام و در عاشورای ۸۸ به اسلامیت نظام؛ یعنی به امام حسین (ع) و ولایت فقیه حمله شد و اینجا بود که مردم (چه اصلاح طلب و چه انقلابی) خونشان به جوش آمد و حماسه ۹دی را خلق کردند.

وی در ادامه سخنان خود افزود: بازنده این حرکت عظیم ۹ دی بی شک فتنه گران و استکبار جهانی بودند، چرا که چهره واقعی خويش را یعنی ضد دین و ضد اسلام بودن را در عاشورای ۸۸ نشان دادند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه درباره راه کارهای مقابله با فتنه انگیزی ها گفت: برای مقابله با جریانات فتنه مهم ترین شرط، داشتن بصیرت و قدرت تشخیص حق از باطل است، که ملت هوشیار ایران در عرصه های مختلف همچون حماسه ۹دی، بصیرت و آگاهی همه جانبه خود را نشان دادند و رسالت خود را به خوبی ایفا کردند در واقع بصیرت نقطه مقابل نفوذ میباشد.

این فعال دانشجویی با اشاره به صبر بی بدیل رهبری در جریانات ۸۸ تاکید داشت: بی بصیرتی و تداوم غفلت و چشم بستن بدخواهان انقلاب بر روی حقایق واضح، باعث شد که بدخواهان انقلاب حتی با وجود صبر رهبری از ادامه به فتنه برندارند.

یوسف نژاد درباره ایجاد نفاق بین انقلاب و شخصیت های دخیل در فتنه تصریح کرد: نفاق از مافیای قدرت، ثروت و التقاط تغذیه میکند، مافیای قدرت همان فساد سیاسی و مدیریتی و قدرت طلبی است.
وی افزود: امام راحل عظیم الشان، برای بعد از خودشان، خطر جریان نفاق را گوشزد کردند که البته شاید این خطر، شامل کسانی بشود که روزی طلحه و زبیرهای خود حضرت امام خمینی(ره) بودند و امروز طلحه و زبیر مقابل ولایت علوی هستند.

یوسفن ژاد درباره همراهی  دیرینه ملت آذربایجان با نظام وانقلاب اسلامی گفت: آذربایجانی ها و مردم دیار امینی ها و باکری ها مردم خوش فکری هستند و این نشانه بصیرت بالا و ولایت مداری محض آنهاست که همیشه در این گونه حوادث پیشتاز هستند.