بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان؛
جوانان انقلابی نگذارید پای فتنه گران به دانشگاه ها باز شود

مسئولان دانشگا ها باید در مقابل عملکرد خود در خصوص مجوز دادن به فتنه گران برای حضور در دانشگاه و زنده کردن جریان فتنه و صحبت از رفع حصر سران اصلی فتنه  پاسخگو باشند .

به گزارش نسل برهان،  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی بمناسبت روز ۹دی بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ اتَّقُوا فِتْنَةً لا تُصيبَنَّ الَّذينَ ظَلَمُوا مِنْکُمْ خَاصَّةً وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَديدُ الْعِقابِ (۲۵)

و بترسید از بلایی که چون آید تنها مخصوص ستمکاران شما نباشد (بلکه ظالمان و مظلومان همه را فرا گیرد) و بدانید که عقاب خدا بسیار سخت است.

نهم دی ماه سالروز تجلی حضور مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی در صحنه مبارزه با فتنه ی بزرگی بود که با بازی برخی خائنین در داخل و با حمایت آمریکا و اسرئیل و برخی کشورهای منطقه در حال رخ دادن بود .

حماسه نهم دی ماه حماسه ای فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است .حماسه ای که نشاد داد مردم ایران پس از گذشت سالها از انقلاب هنوز همانند سالهای اول انقلاب پایبند به اصول و ارزش های انقلاب و خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس  هستند .

اصلی ترین پیام حماسه نهم دی ماه حمایت از ولایت فقیه بود .ولایت فقیهی که در طی ۹ ماه پس از انتخابات همواره آماج حملات و شعارهای فتنه گران بود .اما مردم بابصیرت و اگاه ایران اسلامی با درک جایگاه ولایت فقیه در روز ۹ دی سال ۱۳۸۸ حمایت قاطع خود را از ولی زمان خود اعلام کردند .

بعد از ناکام ماندن فتنه در سال ۷۸ و حوادث کوی دانشگاه تهران استکبار جهانی  با همکاری برخی خودباخته داخلی پروژه ی عظیمی  را علیه انقلاب اسلامی کلید زد .پروژه ای که حاصل  ۱۰ سال کار کارشناسی و اختصاص میلیاردها دلار بودجه بود .

فتنه ۸۸ با رمز “تقلب” که از سوی سران قتنه و برخی شخصیت های سیاسی داخل اعلام گردید ، آغاز شد و ۹ ماه کشور به آشوب و اغتشاش کشیده شد.

هدف اصلی اعتراضات و آشوب های خیابانی حذف جایگاه ولایت فقیه و در مرحله بعد ساقط شدن نظام جمهوری اسلامی بود .

گستاخی و بی حیایی سران و حامیان فتنه به جایی رسید که در روز عاشورا و در عزاداری سید و سالار شهیدان اقدام به آتش زدن علم مقدس اباعبدالله الحسین و رقص و پایکوبی کردند .

 

اما دیگر صبر و سعه صدر مردم ایران عزیز لبریز شد و  در نهم دی ماه ۸۸ با حضور پرشور و البته داوطلبانه و خودجوش خود مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنان زدند .

حضور مردم  در راهپیمایی نه دی سال ۸۸ امضای دیگری بود بر پای تمام عهد وپیمان هایی که در اول انقلاب با خدای خود و با امام راحل (ره) و شهدا بستنه بودند .

دانشجویان عزیز ،جوانان انقلابی و با بصیرت آگاه باشید که فتنه به پایان نرسیده و همچنان در جریان است .حضور حامیان فتنه در دانشگاه ها و متشنج کردن فضای علمی دانشگاه  خود مثال بارزی بر این سخن است .

مسئولان دانشگا ها باید در مقابل عملکرد خود در خصوص مجوز دادن به فتنه گران برای حضور در دانشگاه و زنده کردن جریان فتنه و صحبت از رفع حصر سران اصلی فتنه  پاسخگو باشند .

پس از گذشت چند سال از فتنه ۸۸ که خاطره‌ای تلخ در اذهان عمومی بجای گذاشته است و نظام مقدس اسلامی در برخورد با سران و عاملان آن حداکثر رافت اسلامی را به خرج داده است، اکنون با دقت در انتصابات اخیر در گوشه و کنار دستگاه اجرایی کشور، بیم آن می‌رود که گناه نابخشودنی عده‌ای در تحمیل چالشی سنگین به نظام اسلامی رفته رفته به فراموشی سپرده شود و به جای محاکمه در محافل قضایی و پس دادن تاوان آنچه به کشور تحمیل کرده اند، در جایی از خاک همین کشور عزیز متصدی پست های والای دولتی شوند.

 

متاسفانه با روی کار آمدن دولت«تدبیر و امید»، فضا برای حضور کسانیکه سال ۸۸ فتنه انگیزی آنان محرز شده بود باز شد و با بی تدبیری دولت، فتنه گران به راحتی در پست های مختلف اجرایی قرار گرفتند  ، از این رو بود که هر آن انتظار می رفت با تصمیم گیری های سیاسی و قرار گرفتن اشخاص معلوم الحال در دانشگاه ها، فضای علمی دانشگاه ها تبدیل به فضای سیاسی و امنیتی شود، که اتفاق هم افتاد و شخصیت هایی که در برابر نظام قرار گرفته بودند فضا را مناسب دیدند تا دوباره به دانشگاه ها برگردند تا از این مسیر، تلاش کنند اول چهره پلید خویش را تطهیر کنند و بعد آنچه در ذهن خود می پرورانند به دیگران دیکته کنند تا از این طریق به آنچه می خواهند دست پیدا کنند.

جوانان انقلابی نگذارید پای فتنه گران به دانشگاه ها باز شود .

نگذارید فتنه به فراموشی سپرده شود و از یاد نسل های بعدی انقلاب برود .

نگذارید چهره سران فتنه تطهیر گردد .

ما دانشجویان انقلابی و ولایت مدار دانشگاه های استان آذربایجان غربی اعلام می‌داریم که به عهد خود با امام راحل(ره)، شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و مقدس نظام جمهوری اسلامی، امام (ره) و شهیدان عزیز در دانشگاه خللی ایجاد گردد.

والسلام عهلی من اتبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آ.غربی

 

انتهای پیام/