مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه؛
با فريب اذهان عمومي، مشكلات اصلي مردم حل نمی شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: دولتمردان با فريب اذهان عمومي و مشغول كردن آنها به مسائل پيش و پا افتاده سعي دارند كه ملت را از پرداختن به مسايل و مشكلات اصلي كشور و مطالباتشان بازدارند كه في الواقع مشكل و درد اصلي جامعه اينها نمي باشد.

میلاد یوسف نژاد در گفت و گو با نسل برهان با اشاره به مساله عبور از روحانی و بازی سیاسی اصلاحات و اعتدال گرایان با مردم اظهار داشت: دولتمردان با فريب اذهان عمومي و مشغول كردن آنها به مسائل پيش و پا افتاده سعي دارند كه ملت را از پرداختن به مسايل و مشكلات اصلي كشور و مطالباتشان بازدارند كه في الواقع مشكل و درد اصلي جامعه اينها نمي باشد.

مسئول  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه در پاسخ به اینکه چرا دولتهایی که هر بار سرکار می آیند با وعده های صرفا دهان پرکن سعی درپیروزی انتخابات را دارند و بعد از پیروزی آلزایمر میگیرند که این در دولت روحانی هم بسیار مشهود بود و بعد از انتخابات وعده ها به ورطه فراموشی سپرده شد گفت: شعار و وعده های توخالی مسئولین یکی از دردهایی است که از دیرباز مردمان این كشور به آن گرفتار شده اند.

وی افزود: در جلسات سیاسی که دولتمردان  در ایام نزدیک به انتخابات داشتند وعده و وعیدهای فراوانی داده شد وعده‌هایی که در ذهن مردم ثبت و ضبط شده است و بیشتر از همه وعده ی مسئولان از اشتغالزایی گوش فلک را کَر کرد اما در عمل اینگونه اظهارات، وعده‌هایی بیش نبود.

یوسف نژاد خاطر نشان کرد: پیامبر اعظم اسلام- صلّی اللّه علیه و آله – فرمودند: «هر که ایمان به خدا و روز جزا دارد باید چون وعده نماید، به آن وعده وفا کند.»  ولي امروزه وعده هاي دولتمردان صرفا براي راي آوردن مي باشد و به محض اينكه راي آوردند به فراموشي سپرده ميشود.

میلاد یوسف نژاد در پاسخ به  سوال خبرنگار درباره اینکه جبهه گیری های سیاسی دولت و مجلس درمقابل یکدیگر تا چه حد میتواند مردم را تحت فشار اوضاع بد اقتصادی جامعه قرار دهد  و  دلیل این جبهه گیری ها چیست چه کسانی سعی در گل آلود ساختن آب برای ماهی گرفتن دارند ، گفت: تعامل این دو قوه در حل مشکلات مردم بسیار میتواند تاثیر گذار باشد ، چون که قوه مجریه بازوی اجرایی قوه مقننه محسوب می شود و درواقع تمامی تصمیمات دولت از کانال مجلس عبور میکند، درگیری میان این دو قوه کار اجرایی و در نتیجه کار مردم را لنگ میکند و عده ای سود جو و منفعت طلب که همیشه بفکر سود به نفع حزب سیاسی خود هستند با راه اندازی جنگ زرگری و فضاسازی ها قصد دارند مجلس را از این مهم که در واقع نظارت بر اعمال دولت است باز دارند.

مسئول  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه با اشاره به اینکه آیا حرف های تازه ای که حسن روحانی می گوید مبنی بر اینکه مردم را راحت بگذارید و هرچیزی را گران کردیم به مردم خواهیم گفت کجا خرج شده حرف درستی است، تصریح کرد: سابقه نشان داده هر وقت رئیس جمهور محترم از این گونه حرف ها زده اند قصدشان متاسفانه این بوده که مردم را از دغدغه های اصلی خود که دولت در تحقق آنان کوتاهی کرده دور کنند، مثل؛ بهشت زوری نمیشود، و امثال اینها که از زبان آقای روحانی زیاد شنیده ایم و اینکه میگویند هرکجا خرج کنیم به مردم پاسخ می دهیم، ایشان و دولت ایشان اگر مرد پاسخ بودند در این۵ سال کارنامه خود را به مردم ارائه میکردند و نه اینکه فقط دولت های قبل را متهم سازند.

وی درباره اینکه مطرح ساختن مسئله رفع حصر به عنوان مطالبه عمومی ریشه درچه دست های پشت پرده ای دارد و هدف آنها ازطرح این مسئله چه می تواندباشد در پایان گفت: افرادی که خواهان رفع حصر سران فتنه هستند، با این ادعا که آن‌ها مرتکب عملی نشده‌اند که درخواست بخشش داشته باشند، در واقع به دنبال ظهور و بروز صحنه‌ای به قصد جابجایی متهمان با شهروندان به عنوان مطالبه‌گران اصلی مجازات هستند.

وی تاکید داشت: آن‌ها می‌خواهند متهمی که جنایت کرده و فتنه را رقم‌ زده، طلبکار و مظلوم شناخته شود و نظام و مردم به عنوان ظالمینی که آن‌ها را در حصر نگه داشته‌اند، در اذهان عمومی معرفی کنند، لذا باید مراقب بود.

میلاد یوسف نژاد در پایان افزود: هجمه بي اساس رفع حصر با هدف محو مطالبه مردم ميباشد و جريان رفع حصر همچون خود فتنه مي باشد.