دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه؛
مسئولین دانشگاه ارومیه تفکر انقلابی ندارند

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه: وقتی در کابینه دولت محترم هستند کسانی که علنا با سران فتنه ملاقات می کنند انتطار میرود که در دانشگاه هم حامیان آنان بیایند و سخن بگویند و جلوی این را فقط تفکر انقلابی می گیرد و حداقل شناختی که بنده از مسولین دانشگاه ارومیه دارم این است که این تفکر را ندارند.

به گزارش گروه سیاسی نسل برهان گفت و گوی اختصاصی با سجاد ترابی دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه  درباره اتفاقات اخیر افتاده در دانشگاه ارومیه و آلوده کردن فضای دانشگاه توسط افراد و تشکل هنجار شکن داشتیم که به شرح زیر است.

سجاد ترابی در پاسخ به سوال خبرنگار نسل برهان درباره اینکه به نظر شما هدف عده ای به ظاهر دانشجو در هوچی گری و تشویش اذهان عمومی دانشجویان به بهانه رفع حصر چه می تواند باشد گفت: عدم استقلال فکری و فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب و گوش به فرمان غرب و اپوزیسیون های نظام بودن باعث می شود دانشجو از زبان انان سخن بگوید و سخن آنان چیزی جز نابودی جمهوری اسلامی نیست و الا رفع حصر و آزادی بیان بهانه است و اصل نظام را نشانه گرفته اند‌، پس می شود نتیجه گرفت هدف اآنان متاسفانه هدف ضد انقلاب است آنان که نمی توانند خود به میدان بیایند یک عده دانشجو ساده لوح را جلو انداخته اند‌.

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه درباره اینکه چه عوامل پشت پرده ای زمینه مجوز دادن و حضور حامیان فتنه دردانشگاه را فراهم ساخته است گفت: به نظر بنده عوامل پشت پرده ای وجود ندارد وقتی در کابینه دولت محترم هستند کسانی که علنا با سران فتنه ملاقات می کنند انتطار میرود که در دانشگاه هم حامیان آنان بیایند و سخن بگویند و جلوی این را فقط تفکر انقلابی می گیرد و حداقل شناختی که بنده از مسولین دانشگاه ارومیه دارم این است که این تفکر را ندارند.

ترابی درباره اینکه چه رابطه ای میان رسانه های ضد انقلاب و تشکل اصلاح طلب دانشگاه در رابطه با پوشش خبری برنامه هایشان وجود دارد و چرا این اتفاق درمورد تشکل های انقلابی رخ نمی دهد، خاطر نشان کرد: پیشتر هم عرض کردم متاسفانه اهداف این چنین رسانه هایی با اهداف تشکل مذکور یکی هست و هر دو برای نظام اپوزیسیون هستند.

وی افزود: این چنین رابطه ای برای ما تازگی ندارد چرا که سال پیش همین موقع هم ارتباط با شبکه ماهواره ای من وتو را همگان دیدند‌ اما تشکل های انقلابی از این کار ها مبرا هستند چرا که تفکری انقلابی دارنند و گوش به فرمان ولایت داده اند‌.

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان درباره اینکه چگونه می شود در تریبون جمهوری اسلامی برخی ها بیایند اصل دین و نظام را زیرسوال برده و گویند آزادی نیست تصریح کرد: به نظر بنده تشکل های انقلابی در دانشگاه ها در ایجاد این چنین تریبون هایی بی تقصیر نیستند.

وی افزود: در دانشگاهی که دانشجوی انقلابی نفس میکشد نباید فردی جرات کند ضد دین و اسلام حرف بزند باید به آنان که این حرف ها را میزنند بگویم اگر ازادی بیان نداشتید نیروهای انقلابی در مقابل سخنان ضد دینی دهانتان را خون آلود می کردند.

ترابی تاکید داشت: البته در وهله اول مرجعی که اجازه سخنرانی به این افراد را داده باید پاسخگوی این اهانات باشد و متاسفانه چندی پیش بنده شخصا در دانشگاه ارومیه شاهد این بوده ام که سخنران اصل ولایت مطلقه فقیه را زیر سوال برده و بین نظام اسلامی و طاغوت فرقی قایل نشده است.

سجاد ترابی در پایان با اشاره به اینکه چه کسانی درصدد به لجن کشیدن و تبدیل دانشگاه ارومیه به جولانگاه سیاسی به بهانه پادگان بودنش هستند و پدران معنوی این افراد چه کسانی هستند گفت: در گذشته هم گفته ام ایجاد تشکل مذکور در دانشگاه ارومیه توسط برخی مسولین استانی انجام گرفت و می خواستند پایگاهی در دانشگاه ارومیه داشته باشند و دانشگاه را تبدیل کنند به حیات خلوت سیاسی خود و بهره برداری از ان به نفع احزاب و جریان های سیاسی خاص ولی این تشکل تبدیل شد برایشان به یک اسب افسارگریخته ای که گاه برای سران فتنه خوش رقصی میکند و گاه خود را به آغوش رسانه های ضد انقلاب انداخته و گاه از عوامل پژاک و گروه های تروریستی حمایت کرده و سنگشان را به سینه میزنند.

انتهای پیام/