بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی؛
محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس

ما دانشجویان ودانشگاهیان ارومیه اعلام میداریم تا آزادی کامل فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی و نابودی کامل این رژیم از پای نخواهیم نشست و تا آخرین قطره خونمان در جهت تحقق ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (س) و  آرمان فلسطین در مقابل دشمنان اسلام  خواهیم ایستاد .

به گزارش نسل برهان،  بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در گردهمایی اعتراضی علیه محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس که ظهر امروز ساعت ۱۵ برگزار شد که بدین شرح است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره مبارکه النساء آیه ۷۵

وَما لَكُم لا تُقاتِلونَ في سَبيلِ اللَّهِ وَالمُستَضعَفينَ مِنَ الرِّجالِ وَالنِّساءِ وَالوِلدانِ الَّذينَ يَقولونَ رَبَّنا أَخرِجنا مِن هذِهِ القَريَةِ الظّالِمِ أَهلُها وَاجعَل لَنا مِن لَدُنكَ وَلِيًّا وَاجعَل لَنا مِن لَدُنكَ نَصيرًا﴿۷۵﴾

چرا در راه خدا، و (در راه) مردان و زنان و کودکانی که (به دست ستمگران) تضعیف شده‌اند، پیکار نمی‌کنید؟! همان افراد (ستمدیده‌ای) که می‌گویند: «پروردگارا! ما را از این شهر (مکه)، که اهلش ستمگرند، بیرون ببر! و از طرف خود، برای ما سرپرستی قرار ده! و از جانب خود، یار و یاوری برای ما تعیین فرما!

بار دیگر دست پلید کفر از آستین آمریکا بیرون آمد و با اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی احساسات میلیون ها انسان آزاده و مسلمان را جریحه دار کرد و البته خشم ونفرت همه آنان را دو چندان نمود .

رفتارهای اخیر ایالات متحده امریکا  بر علیه ملت فلسطین و سایر کشورهای محور مقاومت از جمله ایران عزیز که به واسطه رئیس جمهور گستاخ آن یعنی دونالد ترامپ صورت میگرد نشانگر این موضوع است که امریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده ،نیست ونخواهد بود .

آمریکا زمانی طرفین درگیر در موضوع فلسطین را بر سر میز مذاکره مینشاند و در ظاهر سعی در حل و فصل بحران فلسطین دارد و زمانی دیگر ارتش صهیونیست را به انواع سلاح های متعارف وغیرمتعارف  بر علیه مردم مظلوم وبی دفاع فلسطین مجهز میکند .والبته اکنون نیز با  زیر پا گذاشتن تمام قوانین ومعاهدات بین المللی و حتی معاهده اسلو که به واسطه خود امریکا منعقد شده بود  قدس شریف که همواره در طول تاریخ متعلق به مسلمانان بود را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخت .

خطاب ما به تمامی انسانهای آزاده و مسلمانان در سراسر جهان این است :بدانید تنها راه حل مسئله فلسطین “”مقاومت “”است .مقاومت در برابر زورگویان جهان  ،مقاومت در برابر زیاده خواهی های امریکا ،مقاومت در برابر نقشه های شوم استکبار در منطقه .

کشور های جبهه مقاومت سالهاست که با درک عمیق تفکر مقاومت توانسته اند همچون سروی تنومند و قوی در برابر طرح ها ونقشه های شوم آمریکا ومتحدانش در منطقه بایستند و مانع از دستیابی آنان به اهدافشان شوند .

تفکر مقاومت با  پوست و خون و گوشت مردمان این کشور ها آمیخته شده است و این مردمان هیچگاه از مقابله با ظلم که مثال عینی آن آمریکا واسرائیل است دست نخواهند کشید .

در چند سال اخیر در موضوعات مختلف از جمله جنگهای  ۳۳ روزه و ۲۲ روزه،بحران سوریه و عراق به خوبی شاهد بودیم که مردم کشورهای جبهه مقاومت با توکل بر خداوند منان وبا تکیه بر تفکر مقاومت و البته با گذشتن از جان خود وعزیزانشان در این راه چگونه پوزه آمریکا واسرائیل را به خاک مالیدند و باعث عقب نشینی آنان از منطقه شدند .و قطعا می توان گفت امریکا برای سرپوش گذاشتن بر شکست های پی در پی خود در منطقه دست به چنین اقدامی زده است .

اما موضوع مهمی که در این میان مطرح است خیانت برخی کشورهای عربی و اسلامی به آرمان فلسطین است .

اگر نبود روابط پنهانی و گاها علنی برخی از این کشورها با اسرائیل و چراغ سبز آنان به امریکا در خصوص این تصمیم و البته اگر نبود تفرقه ایجاد شده به واسطه آنان در بین کشور های مسلمان ،آمریکا هیچگاه جرات چنین کاری را پیدا نمیکرد .

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) در خصوص اقدام اخیر امریکا می فرمایند :

ادعای پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی  نشانه عجز است .

به خدا قسم که این سخن عین واقعیت است .آمریکا تنها برای اینکه بتواند عمر کوتاه اسرائیل را کمی بیشتر دوام ببخشد دست به چنین کاری زده است . اما هم او بداند و هم سگ نگهبانش در منطقه بداند :رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید .

ما دانشجویان ودانشگاهیان ارومیه اعلام میداریم تا آزادی کامل فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی و نابودی کامل این رژیم از پای نخواهیم نشست و تا آخرین قطره خونمان در جهت تحقق ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (س) و  آرمان فلسطین در مقابل دشمنان اسلام  خواهیم ایستاد .

والسلام علیک ورحمه الله وبرکاته

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آ.غربی

 

انتهای پیام/