گزارش؛
بیانیه ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی بمناسبت ۱۳ آبان

13 ابان در سال 1358 نتیجه تکیه بر اقتدار درون‌زا در رابطه با مسائل مختلفی بود که دانشجویان پیرو خط امام (ره) ماحصل همان امر بوده که شکوفا گردید. رویکرد امام (ره) آن‌گونه بود که به این تحریم‌ها به شکل تهدید نگریسته نشد بلکه حضرت امام روح‌الله آن را یک فرصت محسوب کردند و تحریم‌ها را مایه‌ی برکت دانستند.

به گزارش نسل برهان، ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی طی یک بیانیه ای روز ۱۳ آبان را گرامی داشت که به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت امام خمینی (ره):

“آمریکا، وابستگان و نوکران آن از اسلام سیلی خورده و با اسلام به دشمنی برخاسته‌اند.”

سیزدهم آبان سال‌روز سه رخداد مهم در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، تبعید حضرت امام خمینی به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان در سال ۱۳۵۷ آن هم در دانشگاه تهران به دستور شریف امامی که خود مزدور حکومت فاسد پهلوی نیز بوده است و همچنین تسخیر سفارت امریکا بدست دانشجویان انقلابی پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸، سه رویداد مهمی هستند که در شکل گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشتند.

۱۳ ابان در سال ۱۳۵۸ نتیجه تکیه بر اقتدار درون‌زا در رابطه با مسائل مختلفی بود که دانشجویان پیرو خط امام (ره) ماحصل همان امر بوده که شکوفا گردید. رویکرد امام (ره) آن‌گونه بود که به این تحریم‌ها به شکل تهدید نگریسته نشد بلکه حضرت امام روح‌الله آن را یک فرصت محسوب کردند و تحریم‌ها را مایه‌ی برکت دانستند.

مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر شیطانی که دست از استکبار و استعمارنمی کشد، مرگ بر آمریکا اعتراضی به همه ی تبعیض ها ، شرارتها ، جنایت ها ، تحریم ها و تحت فشارقراردادنهای ملت ایران در طول تاریخ توسط کافران زمان و دشمنان انسانیت انسان است.

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آ.غربی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و دعوت از آحاد مردم برای حضور هر چه پرشورتر در راهپیمایی عظیم یوم الله ۱۳آبان، بار دیگر با الهام از فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی) که فرمودند:؛ “آمریکایی ها حتی به آنهایی که به او امید بستند و برای کمک گرفتن به سراغش رفتند هم رحم نکردند و کوتاه آمدن در مقابل آمریکایی‌ها، آن‌ها را جَری و گستاخ می‌کند بنابراین تنها راه، مقابله و ایستادگی است ” ; برای مستکبران جهان اعلام می داریم که همواره در راه تحقق آرمان ها و اهداف والای نظام اسلامی ایستادگی و سلطه ناپذیری را سر لوحه خود قرار می دهیم که بی تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.

إن تَنصُروا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِت اَقدامَکُم
وَ السَّلامُ عَلَیکُم وَ رَحمَةُ اللهُ وَ بَرکاتةُ

 

انتهای پیام/