رئیس دانشگاه ارومیه؛
بسیج حافظ ارزش ها و خون شهدا است

رئیس دانشگاه ارومیه حمایت از بسیج را وظیفه همگان از جمله دانشگاهیان دانست و گفت: چراکه بسیج حافظ ارزشها وخون شهدا است.

به گزارش نسل برهان، سرهنگ رحیم عباس زاده مسئول جدید بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی و رسول اصغر زاده رئیس شورای شهر محترم ارومیه امروز با رئیس دانشگاه ارومیه دیدار و گفتگو گردند.

رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان، ضمن قدردانی از همراهی و حمایت رئیس دانشگاه در اجرای موفق برنامه های بسیج دانشجویی، گفت: اجرای موفق برنامه های بزرگ و حجیم بسیج دانشجویی همچون طرح ولایت، اردوهای جهادی، راهیان نور با حمایت های مسئولین دانشگاه ها انجام می شود.

وی در پایان از رئیس دانشگاه ارومیه خواستار شد: با همکاری هم، بیش از پیش در اجرای برنامه های مختلف در این دانشگاه قدم برداشته و موجب تعالی، رشد و شکوفایی ذهنی دانشجویان، این سرمایه های کشور را فراهم گردد.

حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در این دیدار صمیمانه با اشاره به فعالیت های بسیج گفت: در این مدت سعی شده است تا دانشجویان با سلایق و گرایش های مختلف، با همدلی در کنار هم برنامه های مختلف فرهنگی دانشگاه را از جمله اردوی جهادی، راهیان نور و اردوهای سیاحتی فرهنگی را برگزار نمایند که این نحوه فعالیت برکات زیادی را برای فضای فرهنگی دانشگاه داشته است.

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه  خاطر نشان کرد: حمایت از بسیج وظیفه ماست چون بسیج حافظ ارزشها وخون شهداست بسیج باید شمولیت و جامعیت خود را حفظ کند.

 

انتهای پیام/