بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه؛
دعوت از مردم برای وحدت/ برهم زنندگان آرامش مردم، باید محاکمه شوند

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه پیرو تحولات و اتفاقات دیشب در منطقه اسلام آباد ارومیه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش نسل برهان، بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه پیرو تحولات و اتفاقات دیشب در منطقه اسلام آباد ارومیه بیانیه ای صادر کرد.

بسمه تعالی

ملت عزیز و بزرگوار ایران همواره حامی ،پشتیبان و وفادار به کشور ،نظام و انقلاب خود بوده اند و با جانفشانی ها این مسئله را برای همگان به اثبات رسانده و یادآور شده اند.

در خبرها به رفتار غیراخلاقی در در یک مدرسه دخترانه در ارومیه اشاره شده است.طبق پیگیری ها واضح شد که این موضوع صرفا نتیجه فضا سازی ها و جوسازی های غیر واقعی تعدادی از شبکه های اجتماعی بوده است که عده ای در پی سو استفاده از آن برآمده اند، اما با این حال فرد متهم دستگیر و به مراجع قضایی برای بررسی های بیشتر تحویل داده شده است.

اما متاسفانه تعداد قلیلی فرصت طلب به دنبال شایعه پراکنی و اغتشاش و برهم زدن آرامش مردم و تخریب اموال عمومی اقدام کرده اند؛ بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه ضمن محکوم کردن این اقدام درخواست برخورد قاطع و قانونی در اسرع وقت با متخلفان و برهم زنندگان امنیت ،آرامش و آسایش مردم را دارد.

همچنین از همه مردم شریف ارومیه و بخصوص محله اسلام آباد به جهت همکاری با نیروی انتظامی عزیز ، تشکر ویژه را دارد و نیز اعلام می دارد که ملت عزیز ایران همیشه و همیشه متحد و در کنار یکدیگر با برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم مقابله می کنند و نشان داده اند که راه پیگیری مطالبات و خواسته هایشان را صرفا در مسیر قانون می دانند و اقدامات خارج از قانون را نمی پذیرند .

و من الله توفیق

انتهای پیام/