دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه؛
آمریکا باید شکست خود را در منطقه قبول کند

در عراق مسئله کردستان مطرح می شود و هدف شروع شدن جنگ دیگر است با این تفاوت که مسئله مذهب نیست مسئله قومیت است.در این فتنه جدید مسئولان انقلابی و مردم باید هوشیار باشند و مژده ای هم که می شود داد، این است که آمریکا هرچه داشته بکار برده و در صورت مقاومت، اینبار دیگر آمریکا می باشد که باید شکست خود را اعلام کند.

محمد رضا بهگام دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در گفت و گو با گروه سیاسی نسل برهان درباره پایان رسیدن عمر آمریکا در خاورمیانه گفت: آمریکا در نظر داشت با استراتژی ایجاد تکفیر در منطقه جنوب غربی آسیا دولت های مستقر را تضعیف کند تا براحتی بتواند از موقعیت ژئوپولتیک منطقه استفاده کند.

وی درباره ناکام ماندن تشکیل دولت دروغین به اسم داعش افزود: اگر داعش می توانست دولت تشکیل دهد جهان بشریت با بحران مواجه می شد چناچه بخش اعظمی از عراق را کمتر از ۴ روز بدست گرفتند به هر حال این پروژه در استانه پیروزی و فتخ دمشق با مداخه ایران ناکام ماند نه تنها در سوریه در عراق نیز در کمتر از چند ماه شاهد بسته شدن پرونده داعش خواهیم بود

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ازتاثیر شکست داعش در منطقه به سیاست مدارهای آمریکایی گفت: این مسئله آمریکا را بشدت عصبانی کرده و تنفر آن ها را از سپاه دو چندان نموده است و با شکست داعش پروژه دیگری را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در عراق مسئله کردستان مطرح می شود و هدف شروع شدن جنگ دیگر است با این تفاوت که مسئله مذهب نیست مسئله قومیت است در ایران بدلیل قدرت عظیم نظامی و همبستگی اقوام تنها راه فشار اقتصادی است که برای تحقق آن از مادر تحریم ها رونمایی کردند.

محمد رضا بهگام خاطر نشان کرد: ایران جزو محدود کشور های جهان است که با تحریم فلج نمی شود بنابراین آمریکا چشم به دستان ستون پنجم و نفوذی های داخلی دوخته تا با مدیریت و برنامه غلط شرایط بد اقتصادی را رقم بزنند.

بهگام در پایان با اشاره فتنه جدید آمریکایی ها در منطقه گفت:  در این فتنه جدید مسئولان انقلابی و مردم باید هوشیار باشند و مژده ای هم که می شود داد، این است که آمریکا هرچه داشته بکار برده و در صورت مقاومت، اینبار دیگر آمریکا می باشد که باید شکست خود را اعلام کند.

انتهای پیام/