دبیر سیاسی سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه؛
رفتار ترامپ تجربه تلخ برای دولتمران مذاکره کننده است

بیش از چهارسال است که رهبر معظم انقلاب، این روزها را پیش چشم خود میدیدند اما با ورود به مذاکرات اجازه دادند تا همگان این روحیه استکباری و جنایتکارانه و عهدشکنانه آمریکا را به عینه درک کنند

هادی خرسندی دبیر سابق سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در گفت و گو با گروه سیاسی نسل برهان درباره تهدید های پوچ و توخالی رئیس جمهور آمریکا گفت: پیش تر هم با تهدیدات پوچ دولتِ پوشالی آمریکا مواجه بودیم، اما چه اتفاقی افتاده است که صحبت های اخیر رئیس جمهور ایالات متحده انقدر خروش ضد آمریکاییِ همه اقشار سیاسی و… را برانگیخته است.

وی افزود: شاید بتوانیم بگوییم، در این برهه حساس که برخی دولت مردانمان سیاست صلح و دوستی با جنایتکارترین دولت تاریخ را اتخاد کردند، روی کار آمدن و سخنرانی های آن مترسک آمریکایی جایگاه مهم تری پیدا کرده است.

هادی خرسندی درباره دشمنی دیرینه این کشور با نظام جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: دشمنیِ شیطان بزرگ به هیچ وجه بر مردم بصیر ایران پوشیده نیست چراکه صدها جنایت مستقیم و هزاران فجایع غیرمستقیم علیه کشور و ملت سرافرازمان به بار آورده است و آخرین نمونه بارز و بین المللی آن، همین داعشی است که با سرافکندگی اربابانشان در حال نابودی است.

وی تصریح کرد:  اکنون مدتی است دولت آمریکا به دست فردی افتاده که دست جانی و آغشته به خون هزاران و شاید میلیونها بی گناه را از دستکش مخملی در آورده و آمریکای بدون بزک و روتوش را به رخ جهانیان کشیده است.

دبیر سابق سیاسی انجن اسلامی دانشجویان دربرهرفتارهای عجیب ترامپ گفت: این رفتار رئیس جمهور آمریکا در مقابل کشور قدرمند ایران، جز سر و صدایی بیش نیست و چنانکه قبلاً دیدیم زبده ترین نظامیان آمریکا با چه فضاحتی و در حال گریه و ترس به دام سپاهیان غیور ما افتادند که لکه ننگ آن تا مدتها بر پیشانی آمریکایی ها خواهد ماند.

خرسندی درباره رفتار دوگانه دولتمردان در حمایت از سپاه نیز گفت: حالا که نیاز کشور به قوه دفاعی بیشتر شده و با دیوانه ای به نام ترامپ روبه رو هستیم که سپاه را در لیست تروریستها قرار می دهد، اقتدار و مردمی بودن سپاه بیشتر جلوه می کند و چه بسا مردمی تر می شود به صورتی که حتی کسانی که روزی سپاه را برای منافع حزبی و یا دیپلماسی لبخند با دشمنان این مرز و بوم، مورد حمله قرار می دادند، اکنون هم صدای پاسداران و در صفوف انقلابیون، ندای من هم یک سپاهی ام سر می دهند!

وی افزود: به هرحال با سخنرانی و تصمیمات اخیر رئیس جمهور و کنگره آمریکا علیه ملت شریف و غیور ایران، پرده هایی از سیاست دَدمنشانه ی آمریکا رونمایی و دشمنی آمریکا با ایران واضح تر شد و اتحاد ملت را برای سردادن شعار مرگ بر آمریکا تقویت کرد.

هادی خرسندی در پایان با اشاره به توصیه های زیاد رهبری درباره چهره شوم آمریک قبل از مذاکرات گفت:  بیش از چهارسال است که رهبر معظم انقلاب، این روزها را پیش چشم خود میدیدند اما با ورود به مذاکرات اجازه دادند تا همگان این روحیه استکباری و جنایتکارانه و عهدشکنانه آمریکا را به عینه درک کنند و حالا بعد از چندسال این بصیرت تاریخی با راهنمایی های رهبری آگاه و آینده نگر و روشن بین برای مردم و مسئولین بدست آمد تا تجربه ای تلخ باشد که مبادا بار دیگر در آینده دست به خطاهایی راهبردی مانند صلح با دشمنان قسم خورده مان ببریم.

انتهای پیام/