عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه؛
سناریوی تخریب قوه قضائیه از دهه ۶۰ در حال اجراست

سناریوی تخریب علیه روسای قوه قضائیه، البته موضوع تازه‌ای نیست، در دهه شصت هم منافقین علیه شهید بهشتی تبلیغاتی مشابه انجام می‌دادند تا جای جلاد و شهید را عوض کنند و همین راهبرد اکنون نیز از سوی منافقین جدید در حال اجراست و البته باز هم به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید لذا بالطبع هرکسی روی ارزش ها محکم تر بایستد، استکبار جهانی و اذناب داخلی اش شروع به تهمت زدن علیه اش میکنند.

به گزارش نسل برهان، فاطمه اسمعیل زاده عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در گفتکو با خبرنگار نسل برهان درباره توهین و افترا زنی به قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه، قوه ایی مستقل است که پشتیبان حقوق فردی و اجتماعی و مسئول تحقق بخشیدن به عدالت است و عهده دار وظایفی است.

فاطمه اسمعیل زاده افرود: گویی قصه ی توهین ها و حرکات خودسرانه خارج از عرف تمامی ندارد، جماعتی هرچند گاهی به سراغ اقداماتی می روند که نام انقلابی گری را خدشه دار می کند که از حمله به سفارت دیگر کشورها گرفته تا توهین به مقامات کشوری، فرقی نمیکند که توهین به چه کسی صورت می گیرد، نفس توهین عملی مذموم و محکوم به حساب می آید، خواه این توهین به محمود احمدی نژاد باشد، خواه به حسن روحانی، خواه به مقامات کشوری باشد.

عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه درباره هویت این افراد تاکید کرد: می توان چنین افرادی را توهین به اختیار نامید، چرا که بجای استفاده از دلایل منطقی و گفت و گو و انتقاد سازنده، همیشه رو به توهین و هتاکی آورده اند و با اقدامات خود، از آبروی ولایت خرج کرده اما آب به آسیاب دشمن ریخته اند.

اسمعیل زاده خاظر نشان کرد: دستگاه قضایی امروزه از اصول پذیرفته شده در نظام های سیاسی دنیاست به گونه ایی که نقض آن از سوی قوای دیگر در هرکشور و نیز دولت های دیگر امری ناپسند و درخور نکوهش است. اهمیت دستگاه قضایی به حدی است که امام خمینی اسلامی شدن جمهوری اسلامی را منوط به اسلامی شدن دستگاه قضایی دانسته اند. قوه قضاییه بازوی قدرتمند نظام و باعث اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فاطمه اسمعیل زاده گفت: بخش اعظم امنیت داخلی کشور مرهون زحمات دستگاه قضایی است و این موضوع رسالت این دستگاه عدالت گستر را افزایش می دهد و اینکه فردی چون آیت الله آملی لاریجانی محل کینه و انتقام دشمن باشد هیچ عجیب نیست، هجمه به نیروهای انقلابی ،به شدت عجیب و غریب افزایش یافته است و هرازچندگاهی دروغ هایی چنان حیرت آور گفته می شود که همه انگشت به دهان می مانند که این سناریو ها چطور به اذهان برخی رسانه های ضدانقلاب رسیده است؟

اسمعیل زاده افزود: جالب اینجاست که هرگاه نهادی از نهادهای انقلابی با قاطعیت به وظایفش عمل کرده و در صف انقلابی گری حرکت می کند با همین روندهای تخریبی مواجه می شوند، از سپاه پاسداران بگیرید که هرگاه عملیات موثری علیه تروریست ها صورت می دهد، با حاشیه سازی های سیاسی و اقتصادی روبرو می شود ،تا قوه قضائیه که در مواقعی که با جدیت در مسیر دفاع از حقوق عامه گام برمی دارد، دست های پشت پرده این راهبرد را برنتابیده و به سرعت شروع به تخریب میکنند.

عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان گفت: از قدیم الایام سخنان آملی لاریجانی در قبال تمامی معضلات جامعه ی ما به عنوان پاسخی روشنگر و تبیین کننده به معضلات و مشاکلی که در حوزه های مختلف مردم را درگیر کرده است ، نمونه اخیر این دست از تخریب ها ،شایعات درمورد خانواده آیت الله آملی لاریجانی است این البته برای اولین بار نیست که چنین شایعاتی مطرح می شود، پیش از این نیز درباره ایشان پرونده سازی های مختلفی از سوی رسانه های بیگانه صورت گرفته بود که همگی ریشه در اصرار رئیس دستگاه قضا بر حرکت قوه قضائیه در مسیر عدالت و برخورد با دانه درشت ها دارد.
فاطمه اسمعیل زاده در ادامه گفت: این ها تعریف و تمجید و مدحی برای آیت الله آملی لاریجانی نیست این دفاعی است از مردی که مورد غضب و کینه دشمنان و نااهلان و ضد انقلابیون داخلی و خارجی قرار گرفته است و گویی بلندگو های ضدانقلاب و هواداران داخلی آن ها بر این باورند که با شایعه سازی و تبلیغات منفی می توانند قاطعیت دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده های حساس را سست کرده و بر نتیجه محاکم تاثیر بگذارند، پنداری البته غلط که هیچ گاه به نتیجه نرسیده و نخواهد رسید، شایعاتی که بار دیگر در مورد آیت الله آملی لاریجانی منتشر شده را باید نشان دهنده سلامت سیاسی، اخلاقی و اقتصادی رئیس دستگاه قضا دانست ،اگر چنین نبود رسانه های بیگانه بجای تخریب به حمایت از ایشان مشغول شده بودند.

اسمعیل زاده با اشاره به تازگی نداشتن تخریب های دشمن بر علیه این قوه گفت: سناریوی تخریب علیه روسای قوه قضائیه، البته موضوع تازه‌ای نیست، در دهه شصت هم منافقین علیه شهید بهشتی تبلیغاتی مشابه انجام می‌دادند تا جای جلاد و شهید را عوض کنند و همین راهبرد اکنون نیز از سوی منافقین جدید در حال اجراست و البته باز هم به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید لذا بالطبع هرکسی روی ارزش ها محکم تر بایستد، استکبار جهانی و اذناب داخلی اش شروع به تهمت زدن علیه اش میکنند.

فاطمه اسمعیل زاده در پایان افرود: با استعانت از خدای متعال و طلب امداد و کمک از نفس مسیحایی امام عصر (عج) و پیروی از رهنمود های نایب برحق ایشان امام خامنه ایی دست وحدت را به سوی آسمان بلند کرده تا در پرتو این وحدت و یک دلی و یک صدایی با عزمی ملی و مردمی در کشور گامی بلند برداریم و حدالامکان توهین به اختیار نباشیم و در این باب موفق و پیروز گردیم.

انتهای پیام/