یادداشت؛
تاریخ: ۶:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
برخورد جدی با معاندان نظام، تخریب نیز می پذیرد

باید توجه داشته باشیم که برخی انتقادها و تخریب ها علیه این قوه یا از روی جهل و ناآشنایی با امور قضایی می باشد و یا تخریب این دستگاه را می توان به مخالفت با اصل نظام جمهوری اسلامی ربط داد و دقیقا از سال 88 به بعد آن دسته از کشورهایی که برای براندازی نظام نقشه کشیده بودند وقتی برخورد قاطع دستگاه قضا را با فتنه گران دیدند دست به تخریب این قوه زدند.

به گزارش نسل برهان، ما همه ساله می بینیم که رهبر معظم انقلاب به اهمیت و سلامت قوه قضاییه تاکید می کنند و با رهنمود های هر ساله ایشان، دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با قوت و جدیت بیشتری با افراد خطاکار در نظام سرمایه داری و سیاسی و اجتماعی کشور برخورد می کند حال طبیعی می باشد هرچه عدالت اجتماعی و علوی در این دستگاه بیشتر رعایت شود تخریب های از جانب داخل در کشور وخارج بیشتر خواهد بود.

در کنار رهنمود های رهبر انقلاب و تاکیدات ایشان برای اهمیت این قوه، دین اسلام نیز شأن و جایگاه دستگاه قضا را ممتاز تعیین کرده است و موقعیت ویژه آن را در میان سایر بخشهای اجتماعی با ارائه تعاریف و تحلیلهای مختلف ارائه است و حضور این دستگاه قدرتمند  در جامعه را از اهمیت ویژه ای برای دفاع از حقوق افراد مستضعف دانسته است.

دستگاه قضا نیز در کشور ما از این جهت اهمیت دارد که در عدالت گستری و ایجاد امنیت نقش بسزایی دارد و این همان  عدالت اسلامی است که مردم به محض مراجعه به آن احساس امنیت و آرامش داشته باشند و زمینه اجرای عدالت را در جامعه فراهم سازد.

در نظام جمهوری اسلامی ایران، قوه قضاییه عهده دار اجرای عدالت قضایی است ازاین رو، مسئله قضا در قانون اساسی به منظور پاسداری از حقوق مردم، امری حیاتی شمرده شده و به دلیل حساسیت بنیادی و دقت درآن، بر لزوم دور ماندن نظام قضایی از هر نوع رابطه و مناسبت های ناسالم، تأکید شده است لذا تمام تخریب هایی که به سمت دستگاه قضا منتهی می شود از سال ۸۸ توسط لندن نشینان شدت گرفت و تمام تفکرات و کارهای صورت گرفته در شبکه های تلویزیونی برعلیه دستگاه قضا کلید زده شد.

باید توجه داشته باشیم که برخی انتقادها و تخریب ها علیه این قوه یا از روی جهل و ناآشنایی با امور قضایی می باشد و یا تخریب این دستگاه را می توان به مخالفت با اصل نظام جمهوری اسلامی ربط داد و دقیقا از سال ۸۸ به بعد آن دسته از کشورهایی که برای براندازی نظام نقشه کشیده بودند وقتی برخورد قاطع دستگاه قضا را با فتنه گران دیدند دست به تخریب این قوه زدند ضمنا هستند در داخل کشور افرادی که به قوه قضائیه افترا می زنند و با دشمنان خارجی در این باره هم صدا میشوند .

جدا ازاین دسته مسائل در طول این چند سال، دستگاه قضا با این همه تخریب از مسیر با اقتدار خود منحرف نشده و با جدیت کامل به این مسیر ادامه می دهد و برخورد جدی با معاندان نظام جمهوری اسلامی صد در صد این همه هجمه ها تخریب ها را باید ببیند.

مردم ایران نیز باید بدانند تمام امنیتی که در کشور حاکم می باشد در وهله اول مدیون حاکمیت خداوند و در وهله دوم مدیون تلاش های شبانه روزی دستگاه قضا می باشیم لذا دشمنان بدانند مردمان این سرزمین فرق بین حق و باطل را یک بار در سال ۸۸ به کل دنیا نشان داده اند و تا آخرین نفسشان پشت ولایت فقیه و پایبند به آرمان های انقلاب خواهند بود.

انتهای پیام/