در گفتگو با سجاد ترابی مطرح شد؛
تاریخ: ۴:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
دانشجویان نسبت به فتنه های جدید آگاه باشند

دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه گفت: امروز حمایت تشکل اصلاح طلب دانشگاه از اغتشاش گرانی که حتی دکتر روحانی آنها را محکوم کرده نشان دهنده این است که هنوز ادامه دهنده آن اغتشاش گران ادامه دارد پس باید دانشجویان ما و مردم ما هوشیار باشند که شاید سرمداران فتنه های آینده همین از نزدیکان ما و دوستان دانشگاهی ما باشند.

به گزارش نسل برهان؛ سجاد ترابی، دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در گفتگو با نسل برهان گفت: شروع فتنه از توقیف روزنامه سلام شروع می شود که اسناد محرمانه یکی از ماموران اطلاعاتی را انتشار داده بود.

این دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه ارومیه اظهار داشت: روز ۱۷ تیر برخی به بهانه آزادی بیان و حمایت از روزنامه سلام و اعتراض به قانون مطبوعات تجمعی غیرقانونی انجام و لاستیک آتش زدند و شیشه منازل و خودروها را خرد کردند و ۳ سرباز ناجا را گروگان گرفتند و اطلاعیه توسط یکی از دانشجویان پخش می شد که خواهان تجمع در ساعت ۲۱ بود که بعد از شناسایی با تغییر چهره توسط یکی از مسولین خوابگاه فرار می کند.

وی افزود: ۱۸ تیر ماه باز ۳ سرباز ناجا رو گروگان گرفتند و به زیرزمین ساختمان ۱۴ انتقال دادند. و باز به بهانه  حمایت از آزادی بیان شیشه خرد کردند و اموال مردم را به آتش کشیدند. درگیری ها تا ۲۳ تیر ادامه داشت که در این چند روز اغتشاش گرانی که امروز یاد خاطرشان توسط تشکل اصلاح طلب دانشگاه گرامی داشته می شود  به مسجد سیدالشهدا خسارت وارد می کنند و خیابان مسدود می کنند و در خیابان ولی عصر چادر از سر بانوان می کشند.

ترابی تصریح کرد: باز ۲۳ تیر ماه ملت انقلابی ایران به خیابان ها می آیند و فتنه ای که توسط دشمنان خارجی و منافقین داخلی حمایت میشد را خاموش میکنند .و سخنران این مراسم میلیونی باید رییس جمهور بود که به خاطر حمایت باطنی آقای خاتمی از فتنه گران از سخنرانی عبا کرده و شیخ حسن روحانی سخنرانی طوفانی انجام داده و اغتشاش گران را محکوم میکند. در این حادثه چند روزه امثال فائزه هاشمی و دکتر معین و ابطحی و مصطفی تاجزاده و… به این اغتشاشات دامن زدنند که مطمئنا قابل پیگیری بوده هست.

وی در پایان افزود: امروز حمایت تشکل مذبور از اغتشاش گرانی که حتی دکتر روحانی آنها را محکوم کرده نشان دهنده این است که هنوز ادامه دهنده آن اغتشاش گران ادامه دارد پس باید دانشجویان ما و مردم ما هوشیار باشند که شاید سرمداران فتنه های آینده همین از نزدیکان ما و دوستان دانشگاهی ما باشند.