ویژه اساتید دانشگاه ارومیه؛
تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان با موضوع معرفت شناسی+اطلاعیه

به اطلاع کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه می رساند طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان (طرح ضیافت اندیشه) با موضوع معرفت شناسی سطح یک در مرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش نسل برهان؛ به اطلاع کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه می رساند طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان (طرح ضیافت اندیشه) با موضوع معرفت شناسی سطح یک در مرداد ماه برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه که از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه منتشر شده، آمده است؛

استاد محترم؛

سلام،

با تشکر از حضور شما در این دوره، به استحضار اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ارومیه می رساند که طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

قبل از ثبت نام لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید.

  1. زمان برگزاری کلاسها از ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ لغایت ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ بصورت کارگاه حضوری و روزانه به مدت ۲ ساعت در شیفت اداری و در پردیس نازلو برگزار خواهد شد. لذا از مخاطبین محترم تقاضا می شود مشارکت فعال در مباحث آموزشی و فرهنگی داشته باشند.
  2. عنوان این دوره آموزشی طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان“معرفت شناسی سطح یک”بوده و به مدت ۱۶ ساعت آموزشی خواهد بود.
  3. این دوره ویژه استادانی است که در سالهای گذشته در موضوع معرفت شناسی سطح یک شرکت نکرده اند و اولویت با اعضای محترم هئیت علمی جدیدالاستخدام می باشد.

درصورت شرکت در دوره تکراری از امتیاز این دوره بهره مند نخواهند شد.

  1. ظرفیت کارگاه ها طبق مصوبه ستاد مرکزی ضیافت اندیشه اساتید،حداکثر تا ۲۵ نفرپیش بینی شده است، لذا اساتیدی که موفق به ثبت نام نشوند دبیرخانه ضیافت از ثبت نام ایشان معذور خواهد بود.

در صورت غیبت بیش از یک جلسه در برنامه آموزشی دوره، منجر به حذف دوره برای مخاطب مذکور خواهد شد.

  1. علاوه بر برنامه آموزشی، برنامه های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی به ویژه برای اعضای محترم خانواده مخاطبین طرح برگزار خواهد شد.
  2. زمان ثبت نام تا پایان وقت اداری روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ خواهد بود و پس از آن سایت بطور خودکار بسته خواهد شد.
  3. اساتیدی که در سالهای گذشته در سامانه اصلی ضیافت اندیشه ثبت نام نموده اند لازم نیست مجددا ثبت نام نمایند کافیست از کد ملی بعنوان کد کاربری و شماره شناسنامه بعنوان گذرواژه استفاده نمایند.

لطفا مراحل ثبت نام را بدقت طی نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. درغیر این صورت مخاطب طرح نخواهید بود.

  1. در صورت بروز هرگونه سوال با شماره ۳۲۷۵۲۸۳۶ و یا داخلی ۳۰۹۸ آقای ملکی تماس حاصل فرمایید.
  2. کاربران گرامی جهت استفاده از سامانه جامع ضیافت اندیشه اساتید می بایست از آخرین نسخه مرورگرMozilla Firefox،Google Chrome، Opera، استفاده نمایند.

جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه به آدرس www.Urmia.nahad.ir مراجعه فرمایید.

انتهای پیام/