تاریخ: ۶:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
بیانیه جمعی از اساتید دانشگاه ارومیه درباره ضرورت حمایت های همه جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

جمعی از اساتید دانشگاه ارومیه درباره ضرورت حمایت های همه جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را منتشر کردند که متن آن در ادامه آمده است.

به گزارش نسل برهان؛ جمعی از اساتید دانشگاه ارومیه درباره ضرورت حمایت های همه جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را منتشر کردند که متن آن به شرح زیر می باشد.

در شرایط حساس و سرنوشت ساز منطقه و ایران متاسفانه برخی از مسئولان طراز اول و به تبع آنها تعدادی از رسانه های جمعی به جای انجام وظایف قانونی و اخلاقی برای پوشش خطاهای راهبردی خود در عرصه های داخلی و خارجی و ناکامی و ناتوانی در تحقق وعده ها، با فرار به جلو به حاشیه پردازی و تنش زایی و مساله سازی کاذب پرداخته و هر هفته با یک تعریض و گوشه کنایه زدن جهت دار، افکار عمومی را مدیریت و از پرداختن به مسائل اساسی بازداشته و به تبرئه و تطهیر خود پرداخته و زمینه را برای تحمیل برجام های دیگر فراهم کنند.

این سخنان دستمایه رسانه های داخلی و خارجی معاند به نظام شده و هر آنچه توانستند بر علیه نهاد مقدس سپاه پاسداران به تخطئه و تخریب پرداختند و چنان فضایی بر علیه سپاه راه انداختند که در تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه هست. سکوت توام با رضایت برخی در برابر این ناجوانمردی نسبت به تشکیلات مردمی، مکتبی، جهادی و انقلابی سپاه با آن سابقه و کارنامه درخشان وقتی همزمان می شود با تحریم های هدفمند آمریکائیها نسبت به سپاه پاسداران و فرماندهای توانمند و شجاع آن و رجزخوانی های ولیعد تازه به دوران رسیده عربستان می تواند بسیار خطرناک باشد.

ما با تجربه آموخته ایم که دشمنان داخلی و خارجی با توجه به ماهیت شیطانی که دارند همیشه از آنچه که مانع تنحقق اهداف شوم و استعماری آنها باشد به شدت نگران و عصبانی شده و به هر طریق ممکن در صدد تضعیف و مهار و حذف آن اقدام می کنند. سپاه پاسداران با آن کارنامه درخشان در برهم زدن معادلات سلطه جهانی نقش اول را داشته و با تکیه به ایمان و علم و با تبعیت کامل از فرماندهی هوشمندانه ولی فقیه زمان همه طراحی ها و سناریو های پیچیده دشمنان را خنثی کرده و لذا به صورت شبانه روزی به اتهام زنی و شبهه افکنی و اهانت به این دژ مستحکم جهان اسلام پرداخته و همه مزدوران و ازناب خود را در فضای مجازی و واقعی به این تخریب برانگیخته است.

ما جمعی از استادان دانشگاه های ارومیه ضمن حمایت همه جانبه از همه نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مسئولان دولتی و رسانه های جمعی می خواهیم آب به آسیاب دشمن نریخته و به جای صحبت های دو پهلو و دشمن شاد کن و تضعیف کننده و متناقض و سینوسی و به دور از مقاصد جناحی و حزبی به تکریم و تعظیم جان برکفان شهادت طلب بی ادعا پرداخته به فکر تحکیم و تعمیق و تقویت اقتدار ملی با رعایت ماموریت های قانونی آنها باشند.

جمعی از اساتید دانشگاه ارومیه

انتهای پیام/