محمدرضا بهگام؛
۸ شوال؛ تاریخ یک آغاز است

8 شوال تاریخ یک آغاز است. آغاز یک جریان پوچ گرای ، پوچ اندیش که می خواهند مقابل اسلام راستین بایستند که آشکار یا پنهان عمل می کنند، اما اصل تقابل چیست؟ اصل اسم و ظاهر اسلام نیست، اصل آن اسلامی است که مقابل چپاول و ظالم و تحقیر بایستد. اصل آن اسلامی است که بدنبال تمدن سازی و جهانی سازی است.

به گزارش نسل برهان؛ //* ۸ شوال تاریخ یک آغاز است. آغاز یک جریان پوچ گرای ، پوچ اندیش که می خواهند مقابل اسلام راستین بایستند که آشکار یا پنهان عمل می کنند، اما اصل تقابل چیست؟ اصل اسم و ظاهر اسلام نیست، اصل آن اسلامی است که مقابل چپاول و ظالم و تحقیر بایستد. اصل آن اسلامی است که بدنبال تمدن سازی و جهانی سازی است.

این حرکت یک قلب تپنده دارد که پیشوایان معصوم و راستین سکان دار این حرکت عدالت و آزادی خواهی عظیم هستند وهابیان در ۸ شوال سال ۱۳۴۳ (هجری قمری) آرامگاه امامان بقیع را ویران کردند. که به این روز یوم الهدم می گویند.تا آن زمان بر روی مزارهای پیشوایان و سایر بزرگان اسلام که در مدینه مدفون بودند گنبدها و بناهایی قرار داشت. پیشوایان بقیع در بقعه بزرگی که به‏ طور هشت ضلعی ساخته شده بود و اندرون و گنبد آن سفیدکاری شده بود مدفون بودند.

پس از تسلط وهابیان بر مدینه آن‌ها ضمن تخریب قبور آثاری که بر روی قبور قرار داشت را نیز از بین بردند. در پی این رویداد بارگاه امام حسن مجتبی(ع)، امام سجاد(ع)، امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیه السلام نیز ویران شد.

وهابیت ۲ قرن پیش یا ادعای بازگشت به اسلام راستین و مقابله با شرک پدید آمد ولی امروز این جریان به راحتی انسان می کشد و مردم را از کمترین حقوق بی بهره کرده است. نتیجه این تفکر پدیده تروریست و داعش است که با مستکبران جهانی قرارداد امضا می کنند و در برابر غصب سرزمین مسلمانان ساکت است و کنار سردمداران آن رقص شمشیر می کنند.

یمن را شبانه روز بمباران می کنند بابت نقد و اعتراض گردن می زنند لب های یک مسیحی را بخاطر ذکر مسیح می دوزند زنان از کمترین حقوق بهره مند نیستند شاید بهتر باشد بگوییم این جریان ۲ قرن پیش شکل گرفت برای انحراف و نابودی اسلام وقتی که به خاطرات جاسوس بریتانیایی مِستر همفر نگاهی بی اندازیم متوجه خواهیم شد نقشه شکل گیری این جریان برای ضربه به اسلام توسط دولت بریتانیا صورت گرفته همان گونه که در ایران جریان بابیت و بهایت راه انداختند و افرادی مدعی شریعت جدید شدند امروزه باز برنامه ریزی می کنند شبکه ها و جریان هایی چون جریان شیرازی ها را تامین و پشتیبانی می کنند تا با دین ریشه دین را بزنند.

هیچ کس در طول تاریخ نگفته من آمده ام به شما ضربه بزنم من بدنبال نابودی شما هستم با لبخند مقابله می کنند ولی افراد نباید تجربه را زیر پا بگذارند.

*یادداشت: محمدرضا بهگام، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

انتهای پیام/