برای سال تحصیلی جدید؛
تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
بازسازی خوابگاه های دانشجویی آغاز شد/ سقف تعهد صندوق رفاه

صندوق رفاه دانشجویان سقف تعهد این صندوق برای بازسازی و ارتقاء خوابگاه های سطح چهار و سه دانشگاه ها در تابستان ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش نسل برهان به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خصوص بازسازی و ارتقاء خوابگاه های ملکی در ایام تابستان بخشنامه ای به دانشگاه ها ارسال کرد که به موجب آن دانشگاه‌ها باید طرح های خود را تا ۱۴ تیر ۹۶ با رعایت مواردی که اعلام شده به صندوق رفاه دانشجویان اعلام کنند.

با توجه به تصویب هیات امناء صندوق رفاه دانشجویان مبنی بر مشارکت صندوق در بازسازی و ارتقاء خوابگاه های سطوح ۳ و ۴، صندوق با مشارکت آن دانشگاه نسبت به انجام این مهم در تابستان سال جاری اقدام خواهد کرد.

بدیهی است بازسازی خوابگاه های سایر سطوح از طریق منابع داخلی دانشگاه یا بودجه کمک به تعمیر و تجهیز خوابگاه ها، پرداختی از طرف صندوق امکان پذیر خواهد بود.

سقف تعهد صندوق پس از تایید نهایی برای خوابگاه های سطح چهار ۵۰ درصد کل هزینه کرد و خوابگاه های سطح سه ۳۰ درصد و با اولویت خوابگاه های سطح ۴ است. مبنای محاسبه هزینه کرد، جدول فهرست بهای سال ۹۶ سازمان برنامه  بودجه و حداکثر تا سقف قرارداد منعقد شده و با پیمانکار است.

عملیات بازسازی خوابگاه ها با مشارکت دانشگاه ها انجام خواهد گرفت و صندوق پس از بازسازی خوابگاه و تایید نهایی آن توسط کارشناسی فنی، نسبت به پرداخت سهم خود اقدام خواهد کرد.

نظارت بر حسن اجرای امور در سه مرحله قبل، حین و پس از بازسازی خوابگاه توسط نمایندگان صندوق و تائید صورت وضعیت انجام خواهد گرفت. به طرح های ارسالی بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام/