در گفتگو با عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه مطرح شد؛
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
وضع دانشگاه ها از دید رهبر انقلاب اصلا رضایت مند نیست/رهبری از دانشجویان بیشتر از اساتید امید دارند

دکتر رحیم نادرعلی، عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در گفتگو با خبرنگار نسل برهان پیرامون سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اساتید کشور گفت: بیانات رهبر انقلاب این روز ها نیاز به تحلیل و تفسیر ندارد. اگر به بیانات ایشان درست عمل کنیم شرط است.

به گزارش نسل برهان؛ دکتر رحیم نادرعلی، عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در گفتگو با خبرنگار نسل برهان پیرامون سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اساتید کشور گفت: بیانات رهبر انقلاب این روز ها نیاز به تحلیل و تفسیر ندارد. اگر به بیانات ایشان درست عمل کنیم شرط است.

رحیم نادرعلی، عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه در مورد سوگیری های غلط و جانب داری برخی مدیران و مسولان دانشگاهی تصریح کرد: آنها خوب می فهمند، اما نیات میتفاوتی دارند. یعنی آنها نمی فهمند ارتش داخل شهرها در شرایط غیر اضطرار شرح وظایف ندارد؟ چرا با مطرح کردن نقش دلاورمردان ارتشی در کنترل عملیات تروریستی خائنانه تلاش بر ایجاد تنش و دوگانگی بودند؟ از نفهمی آنان نیست،اصرار بر نیات شوم آنان است.

وی افزود: سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اساتید دانشگاه های کشور را گوش کردم. لذا پیامها روشن بود. رهبری انتظاراتشان از اساتید و دانشگاهیان در دانشگاه برآورده نشده است. یعنی کوتاهی کردیم. خوب عمل نکردیم. البته ایشان به آینده امیدوار بودند.

نادرعلی در ادامه اظهار داشت: فرمایشات حضرت آقا نه از روی یاس و نا امیدی بلکه بر روی انتظارات به حق از ماست. وضع دانشگاه ها از دید حضرت آقا اصلا رضایت مند نیست. و برای آن باید تلاش کنیم.

دکتر رحیم نادرعلی در پایان در پاسخ به این پرسش که میتوان به چشم انداز بیانات رهبر انقلاب  از دانشگاهیان امیدوار بود؟ گفت: حضرت آقا به دانشجویان بیشتر از اساتید امید دارند.  امروز و در کل کشور اساتید در مجموع وضع مناسبی ندارند. دانشگاه ها در تب انتخاب وزیر و رییس دانشگاه گرفتار شده اند. یارکشی های خطرناک در حال وقوع هست و ما وظیفه روشنگری داریم. در دانشگاه ارومیه نیز به همین شکل است.

انتهای پیام/