در گفتگو با مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی مطرح شد؛
وحدت ملی و بصیرت انقلابی جوانان ایران اسلامی باعث برملاشدن توطئه های دشمنان و بد خواهان انقلاب شده است

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی وحدت ملی و بصیرت انقلابی را در ناکام گذاشتن اهداف و توطئه های دشمنان خواند وگفت: وحدت ملی و بصیرت انقلابی جوانان ایران اسلامی باعث بر ملا شدن توطئه های دشمنان و بد خواهان انقلاب شده است.

به گزارش نسل برهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی؛ سید کاظم یکانی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران گفت:  اساس و هدف این ماه مبارک حمایت از مظلوم و مبارزه با ظلم است که امام راحل با نامگذاری چنین روزی اقدامی ماندگار در تاریخ بشریت برای دفاع از مظلومیت مردم جهان بلاخص فلسطین نهادینه کرد.

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی به برکت خون پاک شهدا و بر مبنای ارزش های آن بنا شده است و انقلاب مدیون خون شهدا است.

مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی با عنوان این مطلب که مردم به یاوه گویان و بدخواهان فرصت توطئه را نخواهند داد. افزود: با تمام فراز و نشیب های حوادث ترور های اخیر در کشورمان که متاسفانه به شهادت رسیدن چند تن از مردم عزیزمان منجر شد مسبب چند پیام برای جهانیان داشت من الجمله اسلام ناب که نماد آن ایران است، شد.  

یکانی اظهار کرد: امروز امنیتی که در کشور وجود دارد مرهون حضور مدافعان حرم در مبارزه با داعش و گروه های تکفیری است که منجربه رانده شدن فرسنگها دورتر از مرزهای ایران شود.

وی وحدت ملی و بصیرت انقلابی را در ناکام گذاشتن اهداف و توطئه های دشمنان خواند وگقت:  وحدت ملی و بصیرت انقلابی جوانان ایران اسلامی باعث بر ملا شدن توطئه های دشمنان و بد خواهان انقلاب شده است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در پایان با اشاره به حضور حداکثری آحاد مردم به ویژه دانشجویان در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد:  بار دیگر دانشجویان به همراه مردم غیور سرزمین باکری ها با زبان روزه و در گرمای طاقت فرسای تابستان به آرمانهای امام راحل و منویات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) لبیک گفته و با اعلام انزجار وشعارهای کوبنده خود ازاین جنایات وحشیانه ضمن حرکت به میعادگاههای دشمن شکن نمازجمعه با لرزه به اندام پوشالی آمریکا و اسرائیل موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشیم.

انتهای پیام/