حمزه مطلبی؛
قدس ندایی برای یادآوری آرمان های انقلاب

حمزه مطلبی، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در یادداشتی نوشت: روز قدس اثری است که با دستخط حضرت روح الله و با قلم استکبارستیزی برای آیندگان و حامیان مستضعفین بر برگه تاریخ برجای گذاشته شد.

به گزارش نسل برهان؛ حمزه مطلبی، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در یادداشتی نوشت: روز قدس اثری است که با دستخط حضرت روح الله و با قلم استکبارستیزی برای آیندگان و حامیان مستضعفین بر برگه تاریخ برجای گذاشته شد.

روزیکه هرساله ملت غیور و پرشور ایران عطش مبارزه باصهیونیسم و استکبار جهانی را به رخ مدعیان دروغین صلح جهانی میکشد وحماسه عظیمی برجای میگذارند.

آری روح الله،آن پیر انقلاب برای آنکه به ما یادآوری کند گرگ،گرگ است و با میش سر سازگاری ندارد این روز را نشانه گذاری کرده است.
حال که انقلاب اسلامی نهال نو پای آن زمان،به درختی تنومند تبدیل شده و شیرانی همچون سیلمانی امنیتش را برعهده گرفته اند بیشتر به اهمیت نامگذاری این روز پی میبریم.
آری…چنین است…

قدس بازخوانی خط امام و شهداست…
قدس تداعی ایستادگی در برابر استکبار و تزویر و ریاست…

تزویری که مداوم در صدد ضربه زدن بر بدنه انقلاب و هر ندای عدالت خواهیست،روی خوش سکه اش را نشان می دهد اما در عمل و به وقتش گردن میزند.

این نکته را اشعری های زمانه بدانند که اگر دشمن قرآن هم به نیزه کرد، فکری جز نابودی عدالت و سستی دین بر سر ندارد و می بایست به علی زمان اقتدا کرد وگوش به فرمانش بود تا این تزویر٬ پیروزی که در چند قدمی خیمه معاویه است را با شکست عوض نکند.

دوستان به اصطلاح با اخلاصی که دلشان از آمدن نام آمریکا و اسرائیل می لرزد و اخیرا طبل دوستی و مذاکره را می زنند هر چند خود هم بدان معترف شده اند که طرف مقابل قابل اعتماد نیست،بدانند درست است که خمینی «ره» را ندیده ایم اما چشممان به دهان پرچم دار ولایت است و منتظریم تا غلطی از استکبار و سردمدارانشان سر بزند و آقای عزیزمان لب تر کند تا اسرائیل و دارالکفر را با شهاب و سجیل هایمان شخم بزنیم تا جهان را از لوث وجود این آفات پاک کنیم.

عالم بداند ملت ایران با عنایت ولایت مطلقه فقیه امسال هم مانند سال های گذشته در این صحنه حضور پیدا می کند بلکه اتحاد و همدلی بین خود را به دنیا نشان می دهد.

جمهوری اسلامی با مشروعیتی که خداوند متعال به آن عطا کرده و با مقبولیتی که در ۱۲ فروردین سال ۵۸ بدست آورده،هیچ گاه از اهداف و آرمان های خود قدمی پس نمیکشد.

مظلومان چه در فلسطین ، یمن ، سوریه ، عراق ، نیجریه ، بحرین و در سرتاسر هستی بدانند مردم ایران و علم دار ولایت حضرت امام خامنه ای لحظه ای از فکر و حمایت آنان بیرون نمی آیند و تا آخرین توان در این عرصه تلاش خواهند کرد.

جمهوری اسلامی ایران بارها به کسانی که قصد ضربه زدن به آن را داشتند قبل از انکه بتوانند کوچکترین حرکتی بکنند سیلی های محکمی زده است و نشان داده است که در فکر جنگ و مخاصمه نیست ولی منتظر جرقه ایست تا قدرتش را به جهان نشان دهد.

یادداشت: حمزه مطلبی

انتهای پیام/