گزار ش نسل برهان؛
تاریخ: ۱۲:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
دعوت طیف های مختلف دانشگاهی استان آذربایجان غربی از مردم جهت حضور در راهپیمایی روز قدس

مسولان، نمایندگان و طیف های دانشجویی دانشگاه های ارومیه ضمن حمایت از انتفاضه فلسطین و اعلام انزجار خود از رژیم متجاوز صهیونیستی، حضور پرشور مردم در این راهپیمایی‌ را ضربه سنگینی بر پیکره اسرائیل عنوان کردند.

به گزارش نسل برهان؛ مسولان، نمایندگان و طیف های دانشجویی دانشگاه های ارومیه ضمن حمایت از انتفاضه فلسطین و اعلام انزجار خود از رژیم متجاوز صهیونیستی، حضور پرشور مردم در این راهپیمایی‌ را ضربه سنگینی بر پیکره اسرائیل عنوان کردند.

بسم الله النور

رحمت خدا بر آن بزرگ مرد الهی، حضرت امام خمینی، که روز قدس را در تاریخ ماندگار ساخت تا در چنین ایامی که فساد همه عالم را فراگرفته و اذهان جهانی را از سرچشمه آن به سوی مسائل تروریستی و حاشیه ای منحرف ساخته اند، ملت ایران سرمنشا همه اینها را نشانه گرفته است.

حمایت از فلسطین در برابر رژیم جعلی و موقت صهیونیسم، علاوه بر یک وظیفه اسلامی و شرعی، یک نوع دفاع از انسانیت است در مقابل وحشی گری ها و شیاطین.

آنان که روزی رویای نیل تا فرات و حکومت بر دنیا را در سر داشتند، اکنون بعد از گذشت این همه سال، به سختی از زمین های غصب کرده اولیه خود حراست میکنند و تمامی نقشه ها و برنامه های خود را نقش بر آب میبینند. چرا که ملت ایران همچون بنیان مرصوص مقابل آنان ایستاده است.

دوست و دشمن بداند ایرانیان مسلمان از حمایت خود از فلسطین مظلوم دست بر نخواهند کشید، تا به حول و قوه الهی و الطاف امام زمان، آزادی قریب الوقوع قبله اول مسلمین محقق شود.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه از همه هموطنان غیور، صمیمانه دعوت میکند تا همچون سالهای گذشته و بلکه پر شورتر از آن ، در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت نمایند و نفرت خود از زورگویان و مستکبران عالم را فریاد سر دهند. مجددا برای همه دنیا یادآوری کنند ما عاشق مبارزه با صهیونیسم هستیم.

تا مایه قوت قلبی باشد برای مظلومان دنیا که چشمشان به عملکرد ماست، تا تیری زهرآگینی باشد بر چشمان بدخواهان این امت، تا تلنگری باشد بر دلهای لرزان برخی معدود از دوستان.

وعده ما روز قدس در سراسر کشور

 لعنه الله علی القوم الظالمین

سینا عزیزی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

روابط عمومی دانشگاه ارومیه طی انتشار اطلاعیه ای از عموم دانشگاهیان جهت حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

از جامعه فهيم  دانشگاهيان دانشگاه ارومیه دعوت به عمل می آید همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در راهپيمايی روز قدس بار ديگر همبستگی، بيداری اسلامی و عزم و اراده راسخ در حمایت از مظلومین جهان به خصوص مردم ستمدیده فلسطین را به جهانيان نشان دهند.

وعده ديدار ما: روز جمعه مورخ ۲ تیر ماه ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰

مكان تجمع دانشگاهیان دانشگاه ارومیه: ابتدای خیابان شهید منتظری –  ابتدای خیابان اقبال

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن دعوت از عموم دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس بیانیه ای را منتشر کرد که متن آن در ادامه آمده است.

مقام معظم رهبری: “روز جهانی قدس ،روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است.”

فلسطین سرزمین مظلومان و ستم دیدگانی است که سال ها زیر فشار ظلم نظام های چپاول گر، امپریال و مستکبر جهان همچون اسرائیل وآمریکا قرار گرفته است.

همان چپاول گرانی که با کشتار کودکان، زنان و مردان بی دفاع فلسطینی،عزت و کرامت انسانی را پایمال کرده و با گسترش تروریسیم تکفیری در منطقه سعی دارند تا با ایجاد تفرقه و افزایش اختلافات در جهان اسلام اهداف شوم خود را محقق سازند.

در حقیقت روز قدس،  روز وحدت ، یکپارچگی و همبستگی جهان اسلام در برابر نظام های استعمارگر جهانیست و به همین منظور امام عظیم الشان ،آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامیدند تا جهان اسلام ، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس اعلام نماید.

جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه از آحاد ملت شریف ایران اسلامی دعوت می نماید با شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس ضمن حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، انزجار خود را نسبت به آمریکا، اسرائیل و حامیان منطقه ای آنان نشان دهد و همگام با مسلمانان درسرتاسر جهان جنایات ظالمانه رژیم اشغالگر قدس را محکوم نمایند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی بمناسبت راهپیمایی روز قدس بیانیه ای را صادر نمود که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ لِنُرِيَهُ مِنْ آيَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ البَصِيرُ

بیش از سی و چند سال از نام گذاری حکیمانه ی آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام روزجهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین توسط بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(قدس الله نفسه الزکیه) میگذرد و روز به روز مردم کشور های جهان بر خیل عظیم حمایت کنندگان از این مکتب افزوده میشود.

حضرت امام خمینی (ره) با الهام از فرهنگ و آموزه های اسلامی و شعار برگرفته از قرآن و مکتب اهل بیت (ع) مبنی بر (کُونوا لٍلظّالٍم خَصماً وَ لِلمَظلوم عَونا)،پرچم دائمی حمایت از فلسطین را با اعلام روز جهانی قدس برافراشت و این پرچم تا رهایی قدس شریف و سقط طفل نامشروع اسرائیل غاصب همواره در اهتزاز خواهد بود.

ابتکار حکیمانه امام راحل در نامگذاری این روز تمام تلاش های این رژیم اشغالگر و جبهه استکبار را در کم رنگ کردن و به حاشیه راندن جنایات سیاست بازان این رژیم در منطقه و جهان ناکام گذاشت و موجب تقویت آرمان‌های فلسطین به عنوان قطعه‌ای جداناشدنی از جهان اسلام شد.

روز قدس روز یکدلی و روز وحدت، روز کنار گذاشتن سلیقه ها و پیوستن قطرات به اقیانوس عظیم انسان هاست.روز قدس روز بازتاب خشم خروشان ملت های ستم دیده و طوفانی شدن غیرت های مقدس مردمی است که نفرت خویش را علیه رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی با حضور و شعارهایشان ابراز میکنند.امروز نباید ذره ای تردید به دل راه داد که اشغال فلسطین تنها یک مسئله عربی نیست.

بلکه اصلی‌ترین دغدغه جهان اسلام است و چشم و دل و فکر همه مسلمانان جهان با آن همراه است .مسأله قدس به رغم همه شیطنت‌های جریان تکفیری در منطقه که به دنبال انحراف افکار عمومی از  آنچه در کانون توجه مسلمانان قرار دارد، همچنان مسأله نخست جهان اسلام و امت اسلامی است و تا روز پاک‌سازی قدس شریف از چنگال صهیونیسم غاصب مسأله نخست باقی خواهد ماند.

باید توجه داشت که در سالهای گذشته انقلاب های اصیل مردمی_اسلامی حیات دیگری در کالبد خسته ی قدس دمید و کابوسی شد که خواب راحت از صهیونیست ها و اربابان آنها گرفت.بیداری اسلامی باعث گردید که مسئله ی قدس در جایگاه و اولویت اصلی مسلمانان قرار گیرد و عرصه بر غاصبان آن هرروز تنگ و تنگ تر شود و تا آنجا پیش رود که رئیس رژيم مجعول صهیونیستی با صراحت اعتراف نمود که امروز (امام)خمینی در کنار مرزهای اسرائیل خیمه زده و این جمله به درستی تعبیر شد که راه قدس از کربلا میگذرد.

به موازات بیداری اسلامی وخصوصا فروپاشی سنگرهای امن صهیونیست ها، توطئه ی غربی_عربی برای جبران آن متوجه سوریه و عراق شده و اکنون سوریه و عراق به عنوان خط مقدم جبهه مقاومت و مبارزه عملی با صهیونیست ها در مقابل هجمه ی همه جانبه ی استکبار ایستاده است و ما شاهد این هستیم که اسرائیل روز به روز ناامن تر میگردد، امروزه آمریکا با هم پیمان منطقه ای خود ،آل سعود خبیث، میکوشد برای کمرنگ کردن اولویت موضوع قدس برای مسلمانان ، انقلاب های اسلامی_ مردمی منطقه را به سوی دموکراسی غربی با اختلافات فرقه ای و جنگ های مذهبی سوق دهد تا رژیم مجعول صهیونیستی با آرامش به حیات خود ادامه دهد.

اینک ما دانشجویان بسیجی ضمن دعوت به حضور پرشور امت حزب الله در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، اقدام شجاعانه و انقلابی فرزندان پاسدار این مرز و بوم در موشک باران مواضع گروه تکفیری،عبری،عربی داعش را تحسین نموده و به آنانی که مدعی نابودی سیستم دفاعی کشور با یک بمب بودند،گوشزد میکنیم که ضمن بیداری از خواب غفلت،آگاه باشند که سیستم دفاعی و موشکی کشور تحت هیچ شرایطی قابل مذاکره نبوده و در خدمت کشورهای اسلامی و ستم دیده قرار دارد و بیان می داریم که به فضل الهی تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت و پیروزی از آن ملت بزرگ فلسطین است.

والسلام علی من التبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان غربی
از تمام دانشگاهيان گرامی دانشگاه آفاق اعم از اساتید، مدیران گروه، کارکنان ، تشکل های دانشجویی و جامعه دانشجویی دانشگاهدآفاق دعوت می شود همگام با سایر آحاد ملت عزیز با حضوری گسترده در راهپيمايی روز قدس بار ديگر همبستگی، بيداری اسلامی و عزم و اراده راسخ در حمایت از مظلومین جهان به خصوص مردم ستمدیده فلسطین را به جهانيان نشان دهند.

وعده ديدار ما: روز جمعه مورخ ۲ تیر ماه ۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
مكان تجمع دانشگاهیان دانشگاه دانشگاه آفاق: جلوی ساختمان ستاد اداری واقع در کوی اورژانس
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آفاق

بسیج کارکنان شهید حیدر کارگر دانشگاه صنعتی ارومیه از عموم مردم علی الخصوص دانشجویان برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

بیانیه بسیج دانشجویی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران ارومیه _ پایگاه شهید باهنر بمناسبت یوم الله جهانی قدس :

بسم الرب الشهدا و الصدیقین
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیهُ مِنْ آیاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ (الإسراء/ ۱)

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .
روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌ به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است و موجب حرکتی پر برکت و سرچشمه ظرفیتی وحدت آفرین در جهان اسلام است که جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه و جهان را ناکام می گذارد و موجب تقویت آرمان های مقدس فلسطین است.
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.
حمایت از ملت فلسطین و گروه‏های مبارز فلسطینی در جهت همبستگی و ایستادگی یکپارچه در برابر رژیم صهیونیستی اشغالگر قدس و افشای هویت و نیات نامشروع این رژیم و بهره‌برداری صهیونیست‌ها از جریانات تکفیری – تروریستی از جمله داعش به منظور برهم زدن امنیت کشورهای اسلامی و عربی، از جمله موارد مهمی است که در روز قدس سال جاری باید مورد توجه قرار گیرد.
از آنجا که آیین روز قدس یکی از مراسم های دندان‌شکن و ابهت‌آفرین جهان اسلام در برابر جهان کفر و الحاد است، لذا ما دانشجویان بسیجی در روز جمعه ۲ تیر ۹۶ همراه با موج خروشان و توفنده امت اسلامی بویژه ملت مسلمان و موحد ایران بالاخص مردم انقلابی استان آذربایجان غربی در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس شرکت می نماییم و از آحاد مردم هوشیار و همیشه در صحنه و فهمیم ایران اسلامی نیز دعوت بعمل می آوریم تا با شرکت در راهپیمایی یوم الله قدس ضمن لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (ره) و همچنین بزرگداشت این روز الهی ، خشم و نفرت خود از کانون های ظلم و تجاوز دولت های استکباری و تجاوز به حقوق مظلومین و ستمدیدگان را با حضور پرشور خود را به نمایش گذاشته و با فریاد و خروش انقلابی خود بر سر نظام سلطه و تجاوز، غریو برائت سر دهیم .

والسلام علیکم و الرحمه الله و البرکاته

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه بمناسبت فرارسیدن روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

سیعلیم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون. (الشعرا ۲۲۷)
و آنان که ظلم و ستم کردند بزودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز میگردند.

فلسطین پاره تن اسلام است. (امام خمینی ره)

سالها قبل صهیونیسم جهانی با فراخوان یهودیان جهان به سرزمین فلسطین (به ادعای آنها سرزمین اجدادی یهودیان) اقدام به تاسیس کشوری جعلی و غاصب بنام رژیم صهیونیستی کردند که از همان ابتدا شرارت و خباثت نسبت ملت های مسلمان و مخصوصا فلسطینیان در سرلوحه خود قرار دادند. سالها گذشت، زمانی که آمریکا و استکبار جهانی از تثبیت رژیم صهیونیستی به عنوان یک کشور قانونی در مجامع بین المللی سرمست بودند، در کشور ایران، انقلابی روی داد که به حقیقت تمامی معادلات جهانی را بهم زد. این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) و پشتوانه مردم ظلم ستیز ایران به بار نشست، امام (ره) از همان ابتدا موضع این انقلاب را با مسئله فلسطین روشن ساختند و فرمودند که فلسطین پاره تن اسلام است و اسرائیل باید نابود شود، از آن رو بود که آن بزرگوار جمعه آخر ماه رمضان هرسال را به عنوان روز قدس انتخاب کردند و از آن پس این روز با نام روز جهانی روز قدس نامگذاری شد.
اکنون که به فرموده امام خامنه ای انتفاضه ی فلسطین وارد مرحله ای حساس و تعیین کننده ای شده است ، استکبار جهانی و ایادی آنها در منطقه با مشغول کردن افکار مسلمانان قصد دارن که مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود که به فضل الهی و به فرموده ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای موفق نخواهند شد و رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.
ما دانشجویان انقلابی دانشگاه صنعتی ارومیه با استعانت از خداوند متعال و با پیروی از فرامین مقام عظمای ولایت به استکبار جهانی و ایادی آنها در منطقه و سرسپردگان به آنها در داخل کشور خاطر نشان میکنیم که هرگز اجازه نخواهیم داد که فلسطین و مظلومیت آن از ذهن ها فراموش شود و تا آزادی کامل قدس شریف از پای نخواهیم نشست.
درآخر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه از آحاد ملت درخواست دارد با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت کامل خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام دارند و بار دیگر با حضورشان مشت محکمی بر دهان صهیونیسم جهانی بزنند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بيانيه  شورای تبیین مواضع بسيج دانشجويي دانشگاهها ومراکز آموزش عالی   شهرستان سلماس به مناسبت روز جهاني قدس سال۹۶

        بار ديگر رمضان الكريم از راه رسيد و ما را بر خوان نعمت و رحمت پروردگار نشاند. شبهاي بهتر از هزار ماه را پشت سر گذاشتيم و در ليالي نزول كتاب وحي از خداوند متعال ظهور حجتش را خواستيم. و اينك در آستانه روزي تاريخي و آينده ساز قرار داريم. جمعه آخر ماه مبارك رمضان بيانگر تصميم تاريخي امام خميني (ره) بنيانگذارجمهوري اسلامي ايران مبني بر روز جهاني مبارزه با اسرائيل است. سالهاست از بروز لكه ننگي به نام اسرائيل در منطقه خاورميانه مي گذرد و هر روز حياتِ اين جرثومه فساد با گسترش ظلم و تباهي همراه بوده است. جهانيان هرگز فاجعه هاي انساني  نظير نسل كشي صبرا و شتيلا را از ياد نخواهند برد اما اين رژيم با حمايتهايي كه آمريكا و انگليس از اين مولود نامشروع خود به عمل آورده اند با وقاحت هر چه تمام به اعمال ضد بشري خود ادامه داده است. ليكن با پيروزي انقلاب شكوهمند ايران اسلامي به رهبري خميني كبير(ره) معادلات منطقه عوض شد و فصل تازه اي در مبارزه عليه اسرائيل آغازگشت. اينك با گذشت ۳۸ سال از پيروزي انقلاب اسلامي ايران شاهد قدرت يافتن مسلمين و انزواي صهيونيسم در تمام عرصه هاي سياسي و نظامي هستيم و چه زيباست توصيف قرآني حال وروز اين رژيم از زبان دبير كل حزب اله سيد حسن نصراله كه اسرائيل از خانه عنكبوت سست تر است.

         استقبال هر ساله مسلمين جهان از فراخوان روز قدس گوياي اين واقيت است كه هرچه زمان مي گذرد، ابعاد خيانت غصب سرزمين يك ملت مظلوم براي جهانيان بيشتر آشكار مي شود و اين حركت رو به رشد و شكوهمند لرزه بر تن متجاوزان و چپاولگران صهيونيست انداخته و نگاه ها را هر چه بيشتر معطوف جنايات اين غاصبان كرده است. از اين روست كه صهيونيسم جهاني درصدد است با مسئله سازي هايي نظير داعش و امثال آن مردم كشورهاي اسلامي را به خود مشغول دارد و نظرها را به سوي ديگر جلب كند تا در سكوت رسانه ها به نابكاري هاي خود ادامه دهد.آنچه امروز در عراق،سوريه،لبنان،مصر،افغانستان و بحرين ويمن  ميگذرد اجراي بخشي از برنامه هاي ددمنشانه نژادپرستان صهيون و آمريكاي جهانخوار و وهابيت براي نيل به اهداف شوم خود است. رژيمي كه حتي در كتابهاي مذهبي خود مردم غير از يهوديان را جانوراني دو پا مي داند و آشكارا سلاخي اعراب را مجاز مي شمارد ديگران را به نقض حقوق بشر متهم ميكند. لذا هوشياري در صحنه پيچيده خاوريانه كنوني و دوري از تفرقه كه از جانب ارتجاع عرب و وهابيت نيز حمايت مي شود از اهم امور به نظر مي رسد. امروز وحدت مسلمين حول مسئله قدس مهمترين مسئله جهان اسلام است. روز قدس، روز خروش و همدلي امت اسلامي عليه تمامي استكبار و حمايت از مظلومان عالم است.

         قدس محور هویت و اتحاد همان امتی است که مستضعفان زمین را وارثان واقعی می داند و برای زورمداری و بی عدالتی عمری کوتاه قائل و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود چرا که مصداق ایه شریفه نصر ومن الله وفتح قریب و فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب مبنی بر آینده از آن اسلام است  و حضور حماسی و دشمن شکن امت اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس تبلور عزم و اراده راسخ امت اسلامی و بیداری ملل مسلمانی است که می روند تا با عزم و ایمانی محکم و استوار پاره تن اسلام و قبله اول مسلمانان یعنی قدس شریف را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی این فرزند نامشروع استکبار جهانی آزاد سازند.

در خاتمه بسیج دانشجويي دانشگاههای  سلماس  ضمن تقدیر وتشکر از زدن سیلی محکم سپاهیان اسلام  به نیابت از     تمام مردم آزادیخواه جهان  بویژه مردم روزه دار ایران اسلامی به صورت وپیکره تروریستهای داعش وداعشیان عالم که حقیقتا هوشداری به دشمنان ایران اسلامی و هوشیارباشی به دوستان داخلی غفلت زده شد ؛ همگام با سایر قشرها و دوشادوش مردم فهیم سلماس اعم از شیعه و سنی در آستانه روز جهانی قدس که مقارن با لیالی قدر وشهادت مولی الموحدین علی ابن ابی طالب (ع)  شده  ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و با پیروی از منویات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از عموم ملت مسلمان ایران بویژه مردم ولایت مدار سلماس  جهت حضور حماسی در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس با آرزوی  محو این غدّه سرطانی از دامان بشریت  دعوت به عمل می آورد.

فلسطين قطعا آزاد خواهد شد و به مردم برخواهد گشت و در آنجا دولت فلسطين تشكيل خواهد شد. در اين ها هيچ ترديدي نيست. شكي نيست كه بر اساس حقايقي كه خداي متعال تقدير كرده است، خاورميانه جديد شكل خواهد گرفت. اين خاور ميانه ،خاورميانه اسلام خواهد بود.                              امام خامنه ای (مدظله العالی) ۸/۱۲/۸۸

شورای تبیین مواضع بسيج دانشجويي دانشگاهها ومراکز آموزش عالی  شهرستان سلماس

انتهای پیام/