بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه بمناسبت راهپیمایی روز قدس

در حقیقت روز قدس، روز وحدت ، یکپارچگی و همبستگی جهان اسلام در برابر نظام های استعمارگر جهانیست و به همین منظور امام عظیم الشان ،آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامیدند تا جهان اسلام ، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس اعلام نماید.

به گزارش نسل برهان؛ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن دعوت از عموم دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس بیانیه ای را منتشر کرد که متن آن در ادامه آمده است.

مقام معظم رهبری: “روز جهانی قدس ،روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است.”

فلسطین سرزمین مظلومان و ستم دیدگانی است که سال ها زیر فشار ظلم نظام های چپاول گر، امپریال و مستکبر جهان همچون اسرائیل وآمریکا قرار گرفته است.

همان چپاول گرانی که با کشتار کودکان، زنان و مردان بی دفاع فلسطینی،عزت و کرامت انسانی را پایمال کرده و با گسترش تروریسیم تکفیری در منطقه سعی دارند تا با ایجاد تفرقه و افزایش اختلافات در جهان اسلام اهداف شوم خود را محقق سازند.

در حقیقت روز قدس،  روز وحدت ، یکپارچگی و همبستگی جهان اسلام در برابر نظام های استعمارگر جهانیست و به همین منظور امام عظیم الشان ،آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامیدند تا جهان اسلام ، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس اعلام نماید.

جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه از آحاد ملت شریف ایران اسلامی دعوت می نماید با شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس ضمن حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، انزجار خود را نسبت به آمریکا، اسرائیل و حامیان منطقه ای آنان نشان دهد و همگام با مسلمانان درسرتاسر جهان جنایات ظالمانه رژیم اشغالگر قدس را محکوم نمایند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

انتهای پیام/